Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzi magát sok antivacce...

Miért érzi magát sok antivaccer ember feljebb valónak, mint egy beoltott, vagy vakcinapárti ember?

Figyelt kérdés
Sok esetben azt látom, és olvasom az olyan embereknél, akik nem igazán pártolják az oltásokat, hogy az oltottakat "birkának,kísérleti patkány,halottaknak" bélyegzik, közben ezeknek a "kísérleti patkányoknak" köszönhetik, hogy idővel visszaáll majd minden a megszokott kerékvágásba. Vagy egyáltalán nem értem, hogy azért, mert egy olyan dolog ellen van amit több száz millió ember világszerte már átélt attól neki miért lesz jobb? Azzal nincs gondom, ha valaki azt mondja: " Figyelj én nem szeretném jelenleg/soha, de ez csak az én véleményem." Ezzel sosincs gond, de egyre több olyan embert látok aki viszont ennek a szöges ellentéte. Hozzáteszem az is olyan fura nekem, hogy sokan jönnek ezzel hogy ugyanmár nekem olyan jó immunrendszerem van, na de vajon mennyire lehet jó egy átlagos embernek az immunrendszere, aki 12 órákat húz le 3 műszakban, alkoholizál, cigizik, és minden sz*rt megeszik? Akinek nem inge természetesen, de nagyon kevés ember van aki tényleg mindenre odafigyel, és egészséges életmódot folytat, vagyis inkább nem ez jellemző kicsiny országunkra. Na de a kérdésem az ilyen emberek felé, szerintetek akkor mi lehet az a globális megoldás ami véget vetne mihamarabb ennek, ha nem az immunizálás vakcinál/valamilyen gyógyszerrel? Nagyon kíváncsi vagyok, és a "nyájimmunitás" érvet engedjük is el, nem bírná a gazdaság se, se az egészségügy idővel. Kíváncsian várom. Akinek nem inge továbbra se vegye magára!

2021. máj. 2. 02:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
81%
Ezekben is lehet igazság, igen. Nem tudhatjuk mi meg sose sztem. De mi van Amerikával? Északi országok? Szigetországok? Itt Európa közepén mondjuk nehezebb is kikerülni egy járványt, mint máshol. Átjáróház vagyunk. A járvány közbeni vakcinázással is egyetértetek?
2021. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
88%
12: Amerikában is elég rosdz volt a helyzet tavaly, több államban is
2021. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
34%

Azért én kíváncsi lennék arra, ha az oltásellenesek között készülne egy felmérés, hogy mi a legmagasabb iskolai végzettségük, akkor mi jönne ki eredménynek. Gyanítom, hogy nem a felsőfokú végzettség rublikában lenne a legtöbb X.


Mert az esetek nagy részében azt látom, hogy cigivel a szájukban azon veszekednek a 8 általánost talán végzettek, hogy most kamu-e a vírus vagy pedig a cél az, hogy mindenki be legyen csippelve a kormány által.

2021. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként diszkrimináció van ez igaz, de nem negatív, hanem pozitív, értsd:


Mindenki be van zárva több, mint 1 éve, most ez az alap állapot, de ha oltatod magad, akkor kártyával mehetsz ide oda.


A jogosítvány is pozitív diszkrimináció, hiszen bárki megszerezheti, előnyt élvez azokkal szemben, akik kocsival akarnak közlekedni, de nincs jogosítványuk.

2021. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
33%
Mert buták, 8 általánost végzett idióták, akik a "mindenki hülye csak én nem" elvet követik, és most kitalálták hogy minden oltáspárti ember hülye.
2021. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
24%
14-es vagyok, gondolom azoktól kaptam a lepontozást akik még lebetűzni se tudják a diszkrimináció kifejezést.
2021. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
53%
A felsőbbrendűség érzés főleg azoknál figyelhető meg, akik valamilyen konspirációs teóriát kapcsolnak ehhez az egész vírus és oltási témához. Ez ilyen kiválasztottságtudat érzés, minden konteónál így van. Úgy érzik, olyan információk birtokában tudják magukat, ami egy parnasszusra emeli őket a sima egyszerű földi halandóval szemben, mondván, hogy "ők ismerik az igázságot, lássunk tisztán" vagy "ők még nem tudják, amit mi tudunk", meg hogy "a többség még mélyaltatásba van, de mi már felébredtünk". Ez egy nagyon szomorú jelenség, hiszen főleg olyan emberekről beszélünk, akik az élet valamely területén nem tudták megvalósítani azt, amit szerettek volna, ezért egy lelki sérülést próbálnak egy ilyen felépített, fiktív valóságképpel kenegetni, ezzel valahogy az egojukat ápolgatni.
2021. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
43%
14: Ráadásul jogsit szerezni nem kevés pénzbe fáj, az oltás meg ingyenes. Szóval még annyira sem diszkriminál, mint a jogsi.
2021. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
66%
Ja és ezt magyarázd el egy olyan embernek, aki azt mondja azért nem oltat, mert megváltoztatja a rezgéseit és utána amiatt lesz beteg lol.
2021. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes én azoktól látom a legtöbb rosszindulatot és még a felsőbbségi érzést is, akik oltottak. A jogsit meg azért nem hasonlítom ehhez, mert itt beadok vmit a testembe, jogsinàl ilyen nincs. Nem mindenki oltásellenes aki nem oltakozik, itt hatalmas tévedés van. Én pl nem állok egyik oldalon sem. Középen vagyok és fogalmam sincs miből mit higgyek el.
2021. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!