Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzi magát sok antivacce...

Miért érzi magát sok antivaccer ember feljebb valónak, mint egy beoltott, vagy vakcinapárti ember?

Figyelt kérdés
Sok esetben azt látom, és olvasom az olyan embereknél, akik nem igazán pártolják az oltásokat, hogy az oltottakat "birkának,kísérleti patkány,halottaknak" bélyegzik, közben ezeknek a "kísérleti patkányoknak" köszönhetik, hogy idővel visszaáll majd minden a megszokott kerékvágásba. Vagy egyáltalán nem értem, hogy azért, mert egy olyan dolog ellen van amit több száz millió ember világszerte már átélt attól neki miért lesz jobb? Azzal nincs gondom, ha valaki azt mondja: " Figyelj én nem szeretném jelenleg/soha, de ez csak az én véleményem." Ezzel sosincs gond, de egyre több olyan embert látok aki viszont ennek a szöges ellentéte. Hozzáteszem az is olyan fura nekem, hogy sokan jönnek ezzel hogy ugyanmár nekem olyan jó immunrendszerem van, na de vajon mennyire lehet jó egy átlagos embernek az immunrendszere, aki 12 órákat húz le 3 műszakban, alkoholizál, cigizik, és minden sz*rt megeszik? Akinek nem inge természetesen, de nagyon kevés ember van aki tényleg mindenre odafigyel, és egészséges életmódot folytat, vagyis inkább nem ez jellemző kicsiny országunkra. Na de a kérdésem az ilyen emberek felé, szerintetek akkor mi lehet az a globális megoldás ami véget vetne mihamarabb ennek, ha nem az immunizálás vakcinál/valamilyen gyógyszerrel? Nagyon kíváncsi vagyok, és a "nyájimmunitás" érvet engedjük is el, nem bírná a gazdaság se, se az egészségügy idővel. Kíváncsian várom. Akinek nem inge továbbra se vegye magára!

2021. máj. 2. 02:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
42%

"Ez 1 millió oltottra kevesebb, mint 2.



A logika és az emberi ész (mely szerint 2 rossz közül a kisebbik rosszt választom) azt diktálja, hogy érdemes oltatni."


Látszólag igen,csak ugyebár a kovid egy olyan betegség ami A,észre sem veszed és átmegy rajtad,B közepes tünetekkel de legyűröd,C belehalsz bár ez a legvalószínűtlenebb.


Az h vannak betegségek és abban meg lehet halni egyértelmű és benne van a pakliban,de az h te makkegészségesen egy plusz védelmet veszel magadhoz amitől meghalsz és ezért utána senki sem lesz számonkérhető igen csak visszás.


Ez egy egészséges embernek nem kissebbik rossz ,hanem kockázat.


És az oltáspártiak szoktak azzal vagdalkozni "h majd ha én kerülök lélegeztetőre vagy valami családtagom majd leshetek"igen de ez visszafelé is igaz ám ,az az ember is leshetett aki belehalt az oltásba és én vagy te is lehetünk az egy a millióból,engem akkor rohadtul nem fog vigasztalni h 999999-nek nem lett baja tőle...


Tudod melyik játék az amibe meghal valaki mert éppen ő volt a 6-ból az egy?Az orosz rulett.

2021. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
74%

#31: 28-as vagyok. Szó sincs makkegészséges emberekről. Már beazonosították, mi okozza. Egy összetevő ugyan, de olyan beoltottaknál, akik immuntrombocitopéniában szenvednek. Ez egy olyan ritka vérrögképződést okoz, amikor a rögképződés alacsony vérlemezkeszám mellett következik be, ugyanúgy, mint a heparin tartalmú vérhígító egyik ritka mellékhatásánál. A a legtöbb esetben ráadásul itt is a heparin tartalmú vérhígító indítja el a folyamatot.

A tünetek időben észlelhetők, és ha időben orvoshoz megy valaki, gyógyszeresen kezelhető.

2021. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
61%

"Azért én kíváncsi lennék arra, ha az oltásellenesek között készülne egy felmérés, hogy mi a legmagasabb iskolai végzettségük, akkor mi jönne ki eredménynek. Gyanítom, hogy nem a felsőfokú végzettség rublikában lenne a legtöbb X."


Na például ez is egy konteó csak az oltáspártiak részéről,itt minden oltáspárti expert virológus,azonnal dobálóznak a tanulmányokkal és firtatják a másik értelmi képességeit Csak ezen az oldalon és a facebbook hozászólások alapján kb kétmillió nemzetközileg elismert magyar virológus válaszol naponta...

2021. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
54%

"A tünetek időben észlelhetők, és ha időben orvoshoz megy valaki, gyógyszeresen kezelhető."


Ez azt jelenti h ha valaki nem ismeri az összes betegségét,beleértve a tünetmenteseket is az nagyon kis eséllyel de meg is halhat.


Azért megnézném h magyarország lakosságának hány százaléka rendelkezik teljeskörű ,naprakész adatokkal az összes rejtett és ismert betegségéről...

2021. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
54%

Nem a covid miatt zartak be vallakozasok hanem mert a kormany elrendelte. Tehat a kormany dont hogy mikor nyithatnak es most a vakcinahoz igazitjak a nyitast.

Megertenem az aggodalmad ha azert zartak volna be ettermek mert pl az emberek feltek volna elmenni etterembe de errol szo sem volt. De ez nem termeszetes folyamat volt hogy az emberek a covid miatt dontottek volna ugy hogy nem utaznak, nem mennek szorakozni, hotelbe, stb ezert ezek bezarnak mert nincs bevetel.

Egyedul az kormany tehet arrol hogy ott tartunk ahol es rakenyszeritik az emberre a vakcinat. Nagyon sokan eltek volna az eletuket a megszokott modon a covid ellenere. Biztos visszaesett volna a turizmus valamennyivel mert mindig van olyan aki fel a virustol es inkabb otthon marad. Igy viszont teljesen lenullazotodd minden.

Szoval ne azokat vadold a korlatozasok miatt akik nem oltatnak hanem a kormanyt aki a korlatozasokat meghozta es ezzel valsagot idezett elo.

2021. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
58%

Én is emlékszem a hosszú órákra az iskolában. Ahogy egy muslica kognitív képességeivel megáldva, sokan nem voltak képesek egyszerű szavakat megérteni, vagy egyjegyű számokat összeadni.


Évekkel később láttam, hogy kibontakoztak. Ők tulajdonképpen az élet császárai, akik mindent jobban és máshogyan tudnak és nem félnek megmondani.


Rettentően tragikus, hogy így születtek.

2021. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
59%
Ugye, hogy mondtam, hogy nem fogja megérteni, amit írsz? :D csak kiragad 1 mondatot abból amiket írsz, a többit le se szarja, mert tények, és azok makacs dolgok
2021. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
54%

"Már beazonosították, mi okozza. Egy összetevő ugyan, de olyan beoltottaknál, akik immuntrombocitopéniában szenvednek"


Na ezen jót röhögtem ,nem azonosították be,hanem miután meghaltak tőle páran rájöttek h nekik ez halálos.


Na ez amúgy pontosan az h azt mondják h biztonságos mindenkinek ,gyere oltasd be magad ,jajj hát azt nem tudtuk h ha ilyen bajod van akkor neked nem szabad,bocs h meghaltál...

2021. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
32%
#34: Nem, ez azt jelenti, hogy ha tudom, hogy az oltás 200 ezer emberből egynél rögképződést okozott, és ettől be vagyok szarva, akkor megnézem a neten, mik a trombózis jellegzetes tünetei, és amint az elsőt észrevesznek magamon, azonnal hívom a háziorvosomat, aki a tünetek alapján fogja tudni, milyen labort nézessen azonnal, hogy ez kiderüljön! És azt is tudja, mivel kell kezelni.
2021. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
56%
A trombózisba egy pillanat alatt meg lehet halni...
2021. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!