Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek meddig akarják...

Szerintetek meddig akarják még eltitkolni a rák ellenszerét? Egyébként több helyen lehet olvasni hallani, hogy a b-17 vitamin valamint a c-vitamin nagyon hatásos sőtt. Egyébként Dr. Lenkei úr is írt könyvet a b17-ről

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

És hogy lehetne eltitkolni egy ilyen globális betegség ellenszerét?

Nézzük az anyagiakat: egy gyógyszer elkészítése a molekulatervezéstől a gyártásig olyan 1-2 milliárd USD, a ráknál valszeg a felső határ lenne. Leírom még egyszer 2.000.000.000 USA dollár. Ennyi pénze nem sok gyógyszergyárnak van, de azok is kint vannak a tőzsdén. Szerinted mit szólnának a befektetők, ha az általuk befektetett pénz tetemes része eltűnik, eredmény nélkül? És egyébként is, ha meglenne ez a gyógyszer, akkor az milliók gyógyulásához vezetne, amiből hatalmasat kaszálhat a cég aki eladja (ráadásul 10 évig le is van védve az új gyógyszer). Lenkei meg egy szcientológus paranoiás idióta, az orvostársadalomban egy vicc minthogy szakember.

Be pár hülyét azért meg tud etetni...

2013. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom milyen alapo ócsmárolod Lenkeit.

Próbáltad már a készítményeit egyáltalán?

2013. márc. 5. 20:41
 23/36 anonim ***** válasza:

a, olyan alapon ócsárolom hogy én szakember vagyok, és látom hogy amit csinál az csak a hiszékeny emberek átverése.

b, az ő készítményeit nem próbáltam, mivel nem tudom hogy az ő C-vitaminja mitől más bármilyen C-vitamintól, ha egyszer mindkettő alfa-L-aszkorbinsav, csak a Lenkei-féle drágább...

2013. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ez butaság
2013. márc. 8. 22:05
 25/36 A kérdező kommentje:
Járj utána jobban Lenkeinek:)
2013. márc. 8. 22:05
 26/36 anonim ***** válasza:
Mi butaság? Hogy a C-vitaminok közt nincs különbség? Te is csak egy hozzá nem értő naiv idióta vagy akit az orránál fogva vezet bárki aki áltudományos szövegeket jól előad.
2013. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Én. Rengeteg C vitamint szedtem és kb semmi hatása sem volt, az influenzára sem ! Simán kipisiltem -.-


A rákot minden évben sarlatánok találnak ellenszert rá, pl már szódabikarbónával is gyógyítható ! Ezt meddig titkolják az emberiség elől ?:LOL


[link]



Mindíg tudtam, hogy kiadós ebéd után jót tesz a szódabikarbóna, most meg a rák ellen is jó.

2013. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Érdekes én akárhányszor megvoltam fázva 1-2 nap alatt kigyógyultam belőle és a tüneteket is enyhítette. De ilyenkor 5-6000 Mg-ot be kell venni.

Egyébként egyáltalán nem mindegy milyen c-vitamint szedsz

2013. márc. 12. 19:15
 29/36 anonim ***** válasza:
Fiatalon, annyira erős az immunrendszer, hogy ha nem szedsz be semmit, akkor is túl vagy rajta 1-2 nap alatt, ahogy én is.
2013. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
56%
5-6000 mg C-vitamin??? Attól lesz szép veseköved.
2013. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!