Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek meddig akarják...

Szerintetek meddig akarják még eltitkolni a rák ellenszerét? Egyébként több helyen lehet olvasni hallani, hogy a b-17 vitamin valamint a c-vitamin nagyon hatásos sőtt. Egyébként Dr. Lenkei úr is írt könyvet a b17-ről

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

A rák szó egy gyűjtőfogalom. A betegségnek számos változata van, és ezek közül sokat már tudnak gyógyítani.


Ami meg a C-vitamint illeti, éppen ma hallottam az Echo TV-ben, hogy 1-2000 mg naponta semmit sem ér belőle, hanem napi 8000 mg-ot kell szedni!

Háááát ez már nem kevés pénzbe kerülhet.

2013. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Az egészség mindent megér:)
2013. febr. 1. 22:34
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha a C vitamin meggyógyítaná a rákot akkor nem halna meg ebben a betegségben naponta sok-sok ezer ember.


Gazember aki azt állítja, hogy meg van az ellenszer csak a gonosz gyógyszercégek nem hozzák nyilvánosságra. Micsoda hülyeség ez??????

Persze sok pénzért kifejlesztik, majd nem keresik magukat degeszre az eladásból (gondold el mennyi pénzt lehetne keresni egy ilyen szerrel!), hanem helyette nézik ahogy meghalnak. De itt van hál Istennek Lenkei doki aki a soha nem bizonyított (soha nem történt olyan klinikai tudományos vizsgálat, mely az állításait igazolta volna) vitaminjaival csodát tesz. A betegek meg sajnos ugyanúgy halnak, mint eddig. Gazemberek...

2013. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mindennel egyetértek amit írtál kivéve a Lenkeis résszel nem:) de ezt most nem részletezem:)
2013. febr. 2. 10:30
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyetérthetsz vagy nem, de tény: a Lenkei -féle termékek hatását soha semmilyen klinikai vizsgálat NEM igazolta. Ez egy tény. Erről a tényről lehet persze különféleképpen vélekedni, de a tény, az tény marad. Ettől függetkenül lehet benne hinni. Bár engem elborzasztott amikor megtudtam, hogy szcientológus az illető. Bizonyára sokan hallottatok erről a bizarr szektáról. Sok-sok ember és család életét tették tönkre, ezek után a Lenkei termékeket finoman fogalmazva is illik némi gyanakvással kezelni. Ha valakinek a gyanakváshoz esetleg nem lenne elég a tudományos megalapozottság teljes hiánya, talán a szektás hátéren elgondolkozik.
2013. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Ha rá szánsz egy kis időt és jobban szétnézel Lenkei ügyben hidd el megfog változni a véleményed:) én már 6 éve fogyasztom a termékeit és nagyon sok jót tapasztalok:)
2013. febr. 3. 09:27
 17/36 anonim ***** válasza:
Igen, meg ha gyógyszertári immunerősítőket szednél, akkor is ugyanilyen jók lennének a tapasztalataid. Csak az fele annyiba kerülne és legalább bevizsgált terméket fogyasztanál.
2013. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A lenkei féle vitamin sima nagy dózisú szintetikus vitamin. Ennek megfelelően kell kezelni. Viszonylag ritkán lehet olvasni vitaminmérgezésről.. :) Ugyanakkor túl nagy a hype a lenkei körül, ezt meg meg kell fizetni. Hát én hype-ot nem veszek, az biztos.. Vannak sokkal jobb készítmények, csak nem reklámozzák őket.
2013. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én csokit szoktam enni a Rák ellen és nagyon hatásos -.-
2013. febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon fontos volt megjegyezni:)
2013. febr. 28. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!