Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek meddig akarják...

Szerintetek meddig akarják még eltitkolni a rák ellenszerét? Egyébként több helyen lehet olvasni hallani, hogy a b-17 vitamin valamint a c-vitamin nagyon hatásos sőtt. Egyébként Dr. Lenkei úr is írt könyvet a b17-ről

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

És B17-et hol lehet kapni?

Egyébként jók a Lenkei féle vitaminok?

2013. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

[link]

Igen nagyon jók a Lenkei féle vitaminok én napi 2000mg c-vitamint szoktam bevenni és a közérzetem is jobb ha pedig megvagok fázva 1-2nap alatt kigyógyulok belőle persze ilyenkor 5000mg-ot szoktam bevenni

2013. jan. 27. 20:24
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

:) kamu, kamu, kamu.


Az összes elvégzett klinikai kísérlet a hatástalanságát igazolta, viszont reményvesztett betegek nyilván süketek erre, és belekapaszkodnak mindenbe. Ez sok átverésnek az alapja.


Ez nem összeesküvés. A rák ellenszere az egészséges immunrendszer. Rossz hír, hogy akinél már rák tudott kialakulni, annak már annyira tönkrement a szervezete, hogy valószínűtlen, hogy segíteni lehet rajta.


Kis olvasnivaló: [link]

2013. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem igaz hogy valakinek azért alakul ki daganat mert tönkrement a szervezetve. Akkor sok kisgyerek meg fiatal azért rákos mert ...... Nem hinném
2013. jan. 28. 23:15
 5/36 anonim ***** válasza:
72%

az a fiatal vagy gyerek eleve rosszul működő immunrendszerrel született.


mindenkiben naponta több ezer rákos sejt keletkezik. egy jól működő szervezet ezeket elpusztítja. amikor több keletkezik, mint amennyit el tudunk pusztítani, akkor kezdődik a burjánzás. a keletkezést kevésbé, a pusztítást tudjuk befolyásolni.


hinni nem kell.

2013. jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Orvos vagy?
2013. jan. 29. 13:18
 7/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ne személyeskedjünk... A személyemnek, végzettségemnek semmi köze a kérdéshez.
2013. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Rendben.

De akkoris köztudott, hogy megvan az ellenszer csak nem érdekük kiadni és egyébként a C-vitamin biztos nagyon sokat segít a rákbetegeken.

2013. jan. 29. 21:56
 9/36 anonim ***** válasza:
ha nem lenne érdekük kiadni, akkor miért volt érdekük jó drágán kifejleszteni? Ennek nem sok értelme van, ha belegondolsz...
2013. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
lehet nem tudom de majd az idő eldönti:)
2013. jan. 30. 07:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!