Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beszéljek a feleségemmel vagy...

Beszéljek a feleségemmel vagy ne? Igaza van a testvéremnek valamely szinten?

Figyelt kérdés

Van egy 6éves fiam, 3 évvel fiatalabb unokatestvére "örökölte" minden ruháját, azaz a feleségem hugáék.

A testvérem mondta el hogy a másik tesónknak rosszul esik hogy nem ajánlottuk fel a 16 hónapos lányunk kinőtt ruháit, pedig ő még most fog szülni 1 hónap múlva, bezzeg a másik család mindent kap. Mivel ki hangsúlyozta hogy neki a felajánlás is jó lenne, ő nem ezért vállalt gyermeket hogy más öltöztesse, de rosszul esik neki. Ha most beszélek a feleségemmel, mivel én azt se tudom mi történt a ruhákkal egyből lebukás és kiderül hogy a másik testvérem szája járt... Igazából nem tudom hogy legyen.


2017. júl. 21. 06:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Ha a feleséged decemberben felajánlotta a babaholmit a húgodnak, akkor a tesód már rég kinyithatta volna a száját és megbeszélhette volna a feleségeddel, hogy pontosan miket kap meg tőle, mikor viheti el. Gondolom ennek fényében vásárolta meg a többi bébi holmit. Ha meg azt se se mondta decemberben, hogy köszi, de rendes vagy, miket is tudsz ideadni, és hallgatott eddig meg duzzog magában, akkor ne csodálkozzon, ha a feleséged másnak ajándékozza el a kinőtt babaruhákat, aki esetleg örül is neki. Elvégre néma gyereknek anyja se érti a szavát.

De te is rákérdezhettél volna kb márciusba, a két nőnél, hogy megegyeztek-e, ha ennyire aggódsz a húgod lelkivilágáért, hogy kap-e +3 hasznát rugit meg bodyt.

2017. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 piroska és a farkas ***** válasza:
42%
Itt nem a ruha a lényeg, az kis tétel, főleg használtan. De mondjuk egy légzésfigyelő már komoly kiadás, és ha nekem vki ígér egyet, akkor magamból kiindulva azt fogom hinni, h azt meg is figom kapni a szülésig anélkül, h havonta követelném. Feleséged szerintem inkorrekt volt. A helyedben, de nem akarok a pénztárcátokban turkálni, vennék egy megbízható légzésfigyelőt és egyebeket amik az ígéret tárgya voktak, akár a félretett családi pénzből is, és közölném utólag a feleségemmel, h ezeket vásároltam. Aztán ha kiakad, h nem beszélted meg vele a kiadást és miért költöttél ennyit, akkor így járt, tartsa a szavát legközelebb.
2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
A babaruhára nemcsak a feleséged kereste meg a pénzt, tehát nemcsak az ő rokonságára kellene gondolni. Ha meg meg is ígérte tesódnak a ruhákat, elég genyóság hogy mégis másnak adja. Mondjuk a húgod helyében nem ácsingóznék a ruhákért, de nem is puszipajtiskodnék a feleségeddel, ha ennyire semmibe vesz.
2017. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
89%

"Ha a feleséged decemberben felajánlotta a babaholmit a húgodnak, akkor a tesód már rég kinyithatta volna a száját és megbeszélhette volna a feleségeddel, hogy pontosan miket kap meg tőle, mikor viheti el."


Na nehogymár úgy kelljen könyörögni a dolgokért, amiket mások felajánlottak! Hol élsz te?

2017. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
12%

a tyúkeszű tesódnak eszébe juthatott volna, hogy egy férfinak nem fog ilyen eszébe jutnia :D a feleséged max akkor ajánlaná fel neki a babaruhákat, ha szoros kapcsolatban van a sógornővel. én legalábbis nem hívogatnám fel párom rokonait, hogy kell-e nekik a ruha


ha téged ez bánt, akkor kérdezd meg a feleségedet, hogy hova tettétek a ruhákat és ajánld fel a göncöket, de nem a feleséged tegye, az szörnyen megalázó lenne neki, még ha nem is tud az előzményekről.

2017. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%
Ha hazaadod a fizud, akkor a Te tesódnak is ugyanannyi "joga van" a kisruhákra mint a feleséged tesójának. Elég önző feleséged van, hogy csak a saját rokonaira gondol, a tiédre nem. Az meg nettó bunkóság, hogy decemberben felajánlotta, utána meg másnak adta! A helyedben ezentúl jobban a körmére néznék, nem csak a lóvét adnám le neki...
2017. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Az érzések nem mindig racionálisak, és mindenkinek joga van az érzéseihez, mint ahogy az érzésének kifejezéséhez is. Bölcs ember ezt tiszteletben tartja, még ha nem is feltétlenül ért vele egyet. Úgy olvastam, hogy a testvéred nem is mondta azt, hogy joga van a ruhákra, csak azt, hogy rosszul esik neki a gesztus hiánya, hogy róla és a gyerekről megfeledkeztetek. Ez szerintem teljesen érthető.
2017. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%
Mi lett végül?
2017. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
15%
A feleséged ravasz, mint a róka, hazudozó, nagyon vigyázz vele! Ne add oda neki a pénzedet, mert sose lehet tudni. Nem lehet megbízni egy ilyen nőben.
2019. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!