Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beszéljek a feleségemmel vagy...

Beszéljek a feleségemmel vagy ne? Igaza van a testvéremnek valamely szinten?

Figyelt kérdés

Van egy 6éves fiam, 3 évvel fiatalabb unokatestvére "örökölte" minden ruháját, azaz a feleségem hugáék.

A testvérem mondta el hogy a másik tesónknak rosszul esik hogy nem ajánlottuk fel a 16 hónapos lányunk kinőtt ruháit, pedig ő még most fog szülni 1 hónap múlva, bezzeg a másik család mindent kap. Mivel ki hangsúlyozta hogy neki a felajánlás is jó lenne, ő nem ezért vállalt gyermeket hogy más öltöztesse, de rosszul esik neki. Ha most beszélek a feleségemmel, mivel én azt se tudom mi történt a ruhákkal egyből lebukás és kiderül hogy a másik testvérem szája járt... Igazából nem tudom hogy legyen.


2017. júl. 21. 06:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Talán nem elsunnyogta, hanem elfelejtette.

Jelezd neki:

Drágám, akkor a huginak adjuk a kelengyéket? télen még azt mondtad.

2017. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Mi az hogy "lebukas"? Talan nincs ugyanolyan jogod tudni mi tortenik a gyerekeid ruhaival mint az asszonynak?


Nem kell arrol beszelni hogy mar visszahallottal barmit, egyszeruen annyit mondasz, hogy szulni fog tesod, keszitsen neki ossze valami csomagot a kislanyod kinott ruhaibol. Ha emiatt pampogna (de nem hiszem, miert tenne?), akkor felhivod ra a figyelmet, hogy az o testvere is kapott.

2017. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

"Én haza adom a pénzt de a többi az ő hatásköre"


aha, grat :))) na nem neked, hanem neki hogy kifogott egy ilyen palimadarat.

2017. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Basszus, te vagy a testvéred testvére, neked kellett volna a felajánlásra gondolnod, nem a feleségednek! Könnyű bűnbaknak kikiáltani, amikor neked kellett volna beszélned a feleségeddel jóval korábban, hogy "figyi, tesóm szülni fog, nem tudnánk neki felajánlani pár cuccot?"...
2017. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy nem sunnyog, csak még ezután adja oda. De beszélj vele.
2017. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem kis gondok vannak a házasságodba, de nem ez a ruhás dolog a gond.
2017. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem kis gondok vannak a házasságodban, de nem ez a ruhás dolog a gond.
2017. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Végül kérdeztem a feleségem. És az a helyzet hogy mérges is lettem, mert a húgának a sógornője kapott meg mindent mert októberben érkezik náluk a baba!
2017. júl. 21. 12:48
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
Neked kellett volna IDŐBEN megkérdezni a feleséged. Mert nem most derült ki, hogy a tesód szülni fog. Mindenki saját maga foglalkozzon a saját rokonának való felajánlással.
2017. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha decemberben odaígérte a húgodnak, majd utána mégis másnak adta, akkor nem csodálom, hogy mérges lettél!

Feleséged inkorrektül járt el!

Nem az a baj, hogy másnak adta, hanem, hogy ígérete ellenére adta másnak.

Megértem, hogy a húgodnak ez rosszul esett. A helyében részemről mosolyszünet lenne egy darabig a feleséged felé.


Így most azt mondom: szerintem te nem hibáztál. Max. lehettél volna óvatosabb, hogy már tavasszal szóba hozod, hogy készítse össze a cuccokat, átviszed a tesódnak, de hát gondolom te se hitted volna, hogy másnak adja.

2017. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!