Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsajthato-e, m hogy 8...

Megbocsajthato-e, m hogy 8 evvel fiatalabb hugom egy szovaltas kozben megutott, es megrangatta a hajam?

Figyelt kérdés

Bocsanatot nem kert Mindegyikunk csalados,4.X

folott vagyunk.

En borzasztoan szegyellem, hogy ilyen megtortenhetett.

Hatha segit par velemeny. Koszonom



2017. jún. 26. 16:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen igazad van kérdező. Tényleg nem a miért a lényeges, hanem az, hogy ilyet nem csinálunk, BÁRMI is legyen az oka! Aki szerint van "olyan" helyzet, hogy a másik ember agya eldurran és verekedhet, annak őszintén gratulálok!

A saját szegénységi és erkölcsi bizonyítványához..

2017. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én pedig nem estem neki!, csak ideges voltam es megmondtam, amit gondoltam vmivel kapcsolatban.
2017. jún. 26. 17:50
 13/28 A kérdező kommentje:

Ez az egy valasz visz mindent. Koszonom Neked, habar az eddig se jo testceri viszonynak befellegzett.

Pussz a napokban mutenek, es ez jo kis belepo az altatashoz. Segito kezek:(

2017. jún. 26. 17:54
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem ropdostem az oromtol, h 1 orara eljott anyamhoz osztani az eszt. Hasra fektette es ratett bovli tappancsokat, amik nekem se hasznaltak, mert komolytalan dolog, foleg az o betegsegeben

Erre tettem kritikus megjegyzest, aztan dolt bole az eddig takarwkon tartott indulat, es okadta a szidalmait ram. Uis jelenleg 1 eve anyammal lakok, depis vagyok, mutet elott allok.

Amikor dolt belole az en szidalmazasom, beszoltam, hogy nem csodalom hogy 2szer elvaltak tole. Erre utanam jott, fejbe vert. En panikos bogesbe kezdtem, es csak szidalmazott tovabb Gonosz vagy, ezt hajtogattam kinomban, akkor a hajamba kapott bele

Satani beszolassal.ment el 1oras latogatasa utan.

Hogy en azt irigylem, neki van sajat lakasa es nem kell az anyjaval lakni.

Szerencsetlen anyamnak is az volt a velemenye, ami itt a tobbsegnek. Hogy biztos olyat szoltam, ami.emnyire felduhitette

2017. jún. 26. 18:06
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Az egyik legfertelmesebb bűnnek tartom, ha valaki szülőjére, testvérére, gyerekére kezet emel.

2. A megbocsájtás viszont 100%-ig a te döntésed kell, hogy legyen. Nyilván mérlegelned kell, hogy képes vagy-e haragban élni a húgoddal.

3. Én megbocsájtanék, (de én képtelen vagyok haragot tartani)

2017. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
2017. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
A verbális erőszak, lelki sértés semmivel nem jobb, mint a fizikai, mivel ő sem okozott neked sérülést, nem tett fizikailag kárt benned. 1:1 az állás, nem hibásabb, mint te. Mindkettő a másik lebecsüléséről szól, sőt, az övé még jobban védhető, mivel az egy indulati reakció egy sértésre, te viszont meggondoltan mondtad, amit mondtál. Most koncentrálj a műtétedre és gyógyulásodra, de aztán, szerintem egy mediátor - bár az elég drága - közreműködésével tisztázni kellene az évek alatt bennetek felgyülemlő mérget, frusztrációt.
2017. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

Én egy ilyen leprának nem bocsájtanék meg. Ez a dühkitörés és amit művelt nem normális dolog. Tényleg én se csodálom, hogy 2x is elváltak tőle :D

Megérdemelte.

Őszintén sajnálom, és remélem, hogy mielőbb felépülsz és minden rendben lesz kérdező.


Jobbulást neked!

A többivel meg ne is foglalkozz.

2017. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hmmm. az utolso valasz egeszen erdekes. Lehet, hogy o irta?!
2017. jún. 26. 18:18
 20/28 A kérdező kommentje:

Kedves vagy es ertelmes, en vagyok a kiraly kommentelo. Nem azert mert azt irod, amit hallani szeretnek.

Kosz a jo szandekot!

2017. jún. 26. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!