Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsajthato-e, m hogy 8...

Megbocsajthato-e, m hogy 8 evvel fiatalabb hugom egy szovaltas kozben megutott, es megrangatta a hajam?

Figyelt kérdés

Bocsanatot nem kert Mindegyikunk csalados,4.X

folott vagyunk.

En borzasztoan szegyellem, hogy ilyen megtortenhetett.

Hatha segit par velemeny. Koszonom



2017. jún. 26. 16:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
minden megbocsájtható, ha elnézést kér. Bár nem tudjuk mitől pöccent így be.
2017. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Igen, és TE mit csináltál, AMIÉRT megütött? Okkal nem verekszik az ember.
2017. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

#2 es

Ok nélkül**

:)

2017. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
"Okkal nem verekszik az ember" Mi van?? Nem, nem bocsátanám meg ha kezet emelne rám. Az erőszak egyetlenen elfogadható indoka ugyanis az önvédelem. Basszus, nem tinik vagyok hogy valami hiszti miatt egymásnak essetek, hanem negyven fölöttiek. Próbáljuk meg már ember módjára intézni a konfliktusokat
2017. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Jól van na, ok nélkül akart lenni, csak közben csengettek :D
2017. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Negyven fölött ez egyáltalán nem bocsátható meg... sőt... Mi vagytok ti ovisok? Az erőszak és bárminemű formája NEM elfogadott és nem támogatott!


MOndjuk arra én is kíváncsi lennék most már ezek után, hogy min ütött így ki a balhé és pontosan mi történt, tényleg érdekelne, de amikor olvastam azt hittem, hogy 10-12 évesekről van szó.. és annak kishúgáról.

2017. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Negyven felett mi jelentősége van annak, hogy 8 évvel fiatalabb? És ha csak 6-tal lenne fiatalabb? Vagy 9-el? Komolyan, ennek mi jelentősége van?

Mit mondtál neki, hogy neked esett? Gondolom nem az időjárást vitattátok meg :D

2017. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha szóváltás közben, akkor nem is önvédelem volt, mert nem mentél neki. Elég gáz viselkedés.

Viszont nem mindegy, mivel bántottad meg, ha megbántottad, mert lehet egy embernek oylant mondani, amitől eldurran az agya, és egy családtag főleg tudja, mi számít fájónak. És ha nem kért bocsánatot, az is arról árulkodik, hogy komoly a sérelme. Vagy erről, vagy arról, hogy a húgod nem normális. De ezt neked kell tudni, te ismered.

2017. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

En vagyok a kiraly nevu valaszado, az aki.a sajat velemenyemet elfogultsag neĺkul megfogalmazta.

A tobbi valasz nem is arra fokuszalt, hogy negutott, hanem nagy betukkel, hogy igen, ...de miert?! Fura! es mivel ilyen emverek vannaktobbsegben, meg is van a kerdesemre a valasz

Miert ne szavadna?! ha oka van ra, agyin is uthet. Ismeretlen emberek csipobol tamado szamonkero valasza. Kosz. Tanulsagos erkolcsi merce!

Ugyan mar, nem mindegy, ki hany eves. Nyugodtan ussuk agyon az oreget

A miert pedig tok mindegy. Nem tetszett neki amit mondtam

2017. jún. 26. 17:43
 10/28 A kérdező kommentje:
Tevesen hasznosnak jeloltem az elso valaszt.Ez is egy velemenyt, tudomasul veszem, de azonosulni.nem tudok vele.
2017. jún. 26. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!