Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatba megbocsájtható...

Távkapcsolatba megbocsájtható a megcsalás? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Milyen kapcsolat az, ha megcsal, kérdem én? Tehát nem. Mert ha megcsal, akkor az már nem kapcsolat, legalábbis nem szerelmi.
2013. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne az ,semmilyen körülmények között.
2013. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát nálam nem. Sajnos én pont most kerültem ilyen helyzetbe, hogy a párom hosszú időre elment. Neki ott nincsen lehetősége megcsalni engem (nem is tenné), nekem pedig eszemben sincs megcsalni őt a távollétében. (Persze utána sem) Szeretem őt és ez erősebb érzés annál, hogy ne bírjam ki szex nélkül ezt a néhány hónapot.
2013. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Mi 3 évig éltünk távkapcsolatba. Soha nem volt problémánk a megcsalással, se féltékenységgel, se bizalommal.


Olyan is volt, hogy 1-2 hónapig nem találkoztunk, de a fene megette a kapcsolatot, ha nem tudok uralkodni magamon és megcsalom a páromat...Azért vagyunk emberek, hogy tudjunk uralkodni az ösztöneinken!


Nekem soha eszembe sem jutott megcsalni a páromat, habár nekem szerelem nélkül nem is menne a szex. Néha volt, hogy nagyon, iszonyúan hiányzott, mert épp magam alatt voltam, vagy volt valami problémám, mégse kerestem helyette mást...


Ezzel ellentétben a páromnk volt egy "nagy arc" rokona, aki mindig biztatta a megcsalásra, mondván "ha a kacsa úszik a vizen, nem hullámzik", vagyis, sosem tudnám meg, hogy mit csinál tőlem 150 km-re...Azért ennél többre tartott a párom.



Véleményem szerint a megcsalásra se a pia, se a távolság, sem a szex hiánya nem jogosít fel senkit, nem mentő körülmény nálam. Sőt a pia nálam més súlyosbító körülmény...


Úgyhogy nem lenne mentség a távolság esetemben. Távkapcsolatot olyan emberek kezdjenek akik elég erősek (érzelmileg és lelkileg) ahhoz, hogy eltudják viselni a kellemetlenségeit. Különben csa bántás, csalódás az egész.



Mi azóta már összeköltöztünk, nem bántuk meg a távkapcsolatot sem, annak is megvolt a varázsa, az értelme, a helye az életünkben.


22-L

2013. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolatban engedhető meg a megcsalás!? az már nem igazi kapcsolat ahol igen
2013. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki ha igazán szeretne és tisztelne ki bírta volna és nem feküdt volna le senkivel.
2013. febr. 7. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Számomra, illetve számunka a párommal is közel áll ez a téma hozzánk! Mi 1500 kmre vagyunk egymástól, volt olyan hogy másfél hónap után jött haza! Neki ugye alig van esélye a megcsalásra, hisz nem tud németül, így csak max elmutogatni tudná hogy menjenek szobára, na mindegy, remélem mi is túlvészeljük megcsalás nélkül, bár mi camerán szoktunk egymással huncutkodni :)
2013. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem kilóméterfüggő.
2013. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Az ember azért tart ki a másik mellett, mert szereti/tiszteli/belegondol a fordítottjába és nem teszi meg... igen sok oka lehet annak miért nem csaljuk meg a másikat. De az, hogy nincs kivel(ezt max. az Anktartiszon tudom elképzelni, a maci lányok csak nem olyan jók) vagy nem beszéli a nyelvet(nem kell ahhoz beszélni, ill. elég a szex szót ismerni) elég sovány vigasz és erre hagyatkozni és nyugtatni magunkat önámítás.

Amúgy nem megbocsátható számomra. 4 éve élek 300km távolságra, 2 hetente találkozunk. Én nem fogok félre menni, ahogy eddig sem, de hogy ő megtette-e azt csak remélni lehet hogy nem. Ha megtudnám nem lenne mentség és folytatás sem.

2013. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nincs lehetősége rá, de odaírtam, hogy nem is tenné.
2013. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!