Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatba megbocsájtható...

Távkapcsolatba megbocsájtható a megcsalás? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mi mikor távol voltunk egymástól,volt olyan hogy 4,5 hónapig nem tudtunk találkozni.

Ez idő alatt sajnos össze is vesztünk egyszer,és szakitottunk.de csak 2hétig birtuk ki hogy ne keressük egymást.aztán kibékültünk.persze mind ezt telefonon keresztül.a békülés után még 1,5 hónapig nem volt lehetőségünk találkozni.

én úgy gondoltam egy hatalmas balhé után már úgy sem lesz minden a régi.sokat gaondoltam arra biztos hogy megcsal.

mikor végre kijutottam hozzá,olyan szép és jó volt minden hogy úgy gondoltam baromira nem érdekel hogy mit csinált a veszekedés után,vigasztalodott e valakinél(mert úgye a pasik azt csinálják).

végül úgy döntöttünk hogy maradjak kint,ne menjek haza!

Így is történt.

Azóta én rég elfelejtettem azt a zürös időszakot.nem is gondolok rá!

4,5 hónap nagyon hosszú idő!

Ha csinált is valamit,nem érdekel!

azóta eltelt 2,5 év.minden tök jó boldogok vagyunk!

2013. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mik a körülmények -hacsak nem nyitott kapcsolatban éltek-, amit előre megbeszéltetek, a megcsalás az megcsalás.
2013. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Semmilyen kapcsolatban nem megbocsátható. Bár épp ezért nem mennék bele távkapcsolatba, mert magam sem biztos, hogy kibírnám akár évekig testi kapcsolat nélkül. Nekem nem elég az, hogy telefonon elmondja, hogy szeret. Ez nem kapcsolat, csak nyűglődés. Ha valakivel nem találkozok rendszeresen, nem érhetek hozzá, stb., akkor egy idő után belőlem minden érzelem elmúlik, mert telefonon nem jön át a szerelem sajnos.
2013. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
NEM !!!! Amikor a párom kiment külföldre ,akkor 9,5 éve voltunk együtt + volt gyerek is .Sosem lettünk volna képesek megcsalni egymást !!!A hűség a mi kapcsolatunkban sosem volt megkérdőjelezve.Jól irta az egyik válaszoló,hogy azt nem kilométerekben mérik !!! Emberek vagyunk nem állatok... megenné a fene az egészet,ha pár hét/hónap miatt amit külön kell tölteni ,képesek lennénk félre kufircolni... Ha valaki szeret valakit tiszta szivből,akkor a hűség nem áldozat,hanem alap,a világ legtermészetesebb dolga !!!
2013. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!