Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire kegyetlen, ha felvett...

Mennyire kegyetlen, ha felvettem a húgom hisztiét?

Figyelt kérdés
A 6 éves húgom a nap 24 órájában üvölt és felvettem az egyiket. Megtudta és most követeli, hogy töröljem le. Megfenyegettem vele, hogy ha rossz lesz, feltöltöm a barátainak (nyilván nem fogom), mert már 6 éve hallgatom minden nap. Szüleim nem nevelték meg és én meg akarom. Nagyon kegyetlen nevelési módszer?

2016. aug. 6. 21:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
De a 17-es módszere jobb. Feltéve, hogy engedik a szülők. Miért van az az érzésem, hogy a hasonlóan kulturált kifejezéseket otthon az anyatejjel magukba szívó sziú indián óvodástársaitól vette át a család pici kedvence?
2016. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%
Én is ilyen hisztis voltam, engem is felvettek a szüleim. Nem mutatták meg senkinek, csak nekem levetítették, elég megdöbbentő kívülről látni magad, még ha igazad is volt az alap dologban. Te is mutasd meg neki, de ne hagyd, hogy törölje (mondjuk számítógépre tedd fel előtte, és nagy képernyőn lássa). Az internetre feltenni, vagy barátainak mutogatni nag szemétség lenne, és ezzel fenyegetni is gonoszság szerintem. De mutasd meg neki, és legyen jelen a család.
2016. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A család a célpontja a gyereknek, tehát a szüleimnek hisztizik. Nincs kinek megmutatni.
2016. aug. 9. 19:31
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor önmagának. Lássa magát kívülről. Ez mondjuk 6 évesnél nem tudom, jó-e, de 8-9 évesen beválik.


Én nem javaslom, hogy te nevelgesd az öcsédet. nekem is van egy bátyám, és én is normális ember lettem (mondjuk nekem a szüleim se fogadták el, a hisztizést), de a bátyám máig egy lekezelő barom, pedig mindketten felnőttünk már.

2016. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
A család ne azért legyen jelen, mert nem ismerik, hanem hogy ő kívülről lássa magát, miközben nézik. Elég megalázó. Főleg ha nagyobb rokonság is látja.
2016. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Lány gyerek. Mutathatom neki, de csak sír és üt-vág amíg meg nem szerzi a telefont és letörli.
2016. aug. 9. 19:45
 27/30 anonim ***** válasza:
Az én szüleim egyszer felvették ahogyan a nővéremmel veszekedünk (kb. 4-5 éves voltam). Most kb.10 év után megmutatták, és egy jót nevettünk rajta.
2016. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosznak látszani,de ha tényleg ezt csinálja a húgod,és a szüleid nem tesznek semmit,akkor itt nincs más megoldás.Tedd föl nyugodtan.Csak akkor töröld le,ha már megtanulta a leckét.Ha egy hat éves(!!!) kislány lek*rvázza az anyját,akkor kész,tanuljon a hibájából.De aztán,ha már megtanulta a leckét,akkor vedd le.
2016. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Egyébként föltetted a videot az internetre vagy nem?
2016. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Várj,inkább ne tedd fel az internetre,de azért visszajátszhatod neki,hogy lássa olyankor milyen.Meg még,ha olyan súlyos a helyzet,jó megoldás a pszichológus is(persze csak ha olyan súlyos).De mutogathatod a belső,családi körnek,de kívülállónak azért ne.
2016. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!