Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire kegyetlen, ha felvett...

Mennyire kegyetlen, ha felvettem a húgom hisztiét?

Figyelt kérdés
A 6 éves húgom a nap 24 órájában üvölt és felvettem az egyiket. Megtudta és most követeli, hogy töröljem le. Megfenyegettem vele, hogy ha rossz lesz, feltöltöm a barátainak (nyilván nem fogom), mert már 6 éve hallgatom minden nap. Szüleim nem nevelték meg és én meg akarom. Nagyon kegyetlen nevelési módszer?

2016. aug. 6. 21:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kegyetlen.
2016. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
6 éves unokahugom ugyan ez, ha szülők nem engednek meg valamit, akkor olyanokat mond: leváglak disznó, megkésellek stb. Szóltam nekik, hogy nevelni kellene a kislányt. Válaszuk: de olyan poénos ők nevetnek rajta.
2016. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kegyetlen szerintem se! Sőt!

Ha így nyersz magadnak napi fél óra csendet, akkor már megérte :D

A helyedben el is menteném máshova is, nehogy lenyúlja a telót, és kitörölje ;)

2016. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem te írtál ki kérdést, hogy nem akar a húgod felkelni?
2016. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alkalmatlan szülőt ... Nem aranyos az ilyen kislány, hanem gusztustalan kis hülye. Legalább egy pofon nem ártana.
2016. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem majd az is nagyon aranyos, meg cuki, lesz ha valaki apró-cseprő dolog miatt valóban megkéseli őket.
2016. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Huuuha . A nevelést nem most kellett volna kezdeni .. van egy 6 éves öcsém .. ö is tud hisztizni meg felküldelek a marsra..(kiszivom a lelked s társai ) de ez mind filmekböl vett dumák .. ö is telefonozik de csak mese előzeteseket néz .. hiszti kezdetekor hagytuk had üvöltsön .. mikor meguntam közöltem lehet indulni a számára kijelölt büntetési helyre .. ez mindig változó idötartam volt .. rá csuktam a szoba ajtot .. ha kijött vissza küldtem .. megvonva a játékot ,tv stb ... ráért ordítani.. kb a 3 alkalommal ráájött minnél hamarabb befejezi annál hamarabb szabadulhat . A videoval nem sok mindent fogsz elérni ...
2016. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek ezért nem való tablet.
2016. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%
Kotozd le es borotvald le full kopaszra a hajat, hatha eszhez ter.
2016. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hú de sok jött :) Tehát nem kegyetlen, akkor megér egy próbát :)
2016. aug. 7. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!