Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire kegyetlen, ha felvett...

Mennyire kegyetlen, ha felvettem a húgom hisztiét?

Figyelt kérdés
A 6 éves húgom a nap 24 órájában üvölt és felvettem az egyiket. Megtudta és most követeli, hogy töröljem le. Megfenyegettem vele, hogy ha rossz lesz, feltöltöm a barátainak (nyilván nem fogom), mert már 6 éve hallgatom minden nap. Szüleim nem nevelték meg és én meg akarom. Nagyon kegyetlen nevelési módszer?

2016. aug. 6. 21:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Kedves húgodnak nagyon jó torka van, hogy 6 éve 0-24-ig tud üvölteni.
2016. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Elég jó, mert folyton beszél, nem tud csöndben maradni. Nem emlékszem olyan percre, amikor ne beszélt volna.
2016. aug. 6. 22:11
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Mondd neki, hogy ha nem lesz jó kislány, majd az esküvőjén veszed elő, a vőlegény pedig fogja magát és elszalad:)
2016. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
32%
A bátyám felvette ahogy cukkoltam, amikor kicsik voltunk, és meg is mutatta a szüleiknek. Rettenetesen szégyelltem magam még évekkel utána is. Szerintem ne zsarold ezzel a testvéred. Egyébként is hat évesen még elég kicsi, hogy a jövőbeli hátrányok befolyásolják az aktuális érzelmi állapota diktálta cselekvést. Nem tudom pontosan miféle hisztiről van szó, de a saját gyermekeim (5 van) kapcsán szerzett tapasztalatokból kiindulva a hiszti valamilyen hiányérzet, pl. unatkozik, szeretetre, törődésre vágyik. Az én aktuális leghisztisebbemet (4,5) éves úgy lehet kibillenteni, ha megszeretgetjük, megpusziljuk. Ha fenyegetjük, mérgesek vagyunk, az csak olaj a tűzre. Tudom, hogy testvérként még nehezebb higgadnak maradni, de szerintem könnyebben célt érnél szeretettel, mint zsarolással, fenyegetéssel. Sok türelmet kívánok!
2016. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát általában a semmin üvöltözik, lek*rvázza az anyját, olyanokat mond, hogy ezt fogom megverni, megölni, stb. Ha nem tabletezhet 5 percig, akkor is üvöltözik, nem akar iskolába menni, stb.
2016. aug. 6. 22:16
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Énis felvettem párszor...

Sajnos nem használt, amikor mutattam neki...tovább bőgött és újra vehettem fel.

2016. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

unokatesóm is ilyen :P rá is ráférne egy jó kis nevelés.

a szülei meg álandóan gügyögnek neki hogy de cuki... -_-

marha cuki tényleg azt mndja "kést állítok a fejébe ,leszúrom..stb. tényleg "cuki"

2016. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7-es mintha az én húgomról és szüleimről beszélnél..
2016. aug. 6. 22:22
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekik cuki???
2016. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, mindig mellé állnak akármi van, mert ő a kis cuki csodababa, akármit csinál vagy mond
2016. aug. 6. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!