Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem hagy élni a testvérem!...

Nem hagy élni a testvérem! Mit tegyek? (többi lent) 21F

Figyelt kérdés
az a helyzet h van egy idősebb testvérem akitől nem tudok kiteljesedni!bármit csinálok,mindig eszembe jut h lehet neki nem tetszene!tudom eléggé brutális de nem tudok mit csinálni.Mindig elvárja h azt tegyem amit ő mond,az legyen a véleményem mint neki,meg rengeteg hasonló dolog van a háttérben!meg nehogy magam menjek el a fodrászhoz,mert muszáj együttmenni,meg ilyen hülyeségek..a testvérem amúgy 28 csak az a helyzet h alig megy még ki az utcára is,és mindent én rendezek!nem tudok szabadságban élni!elegem van mindenből,az életből is!Tudtok valami tanácsot adni??

2013. okt. 10. 00:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Menjen el dolgozni!!

foglald le valamivel.

ossz neki feladatokat!

2013. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
19%
20evvel ezelott 5 evesen temettem el a testveremet! Tudod most mindent megadnek azert, hogy itt legyen es terrorizaljon mint teged a tied..
2013. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%

de az ez lenne utolsó, most nem ezt mondanád.


nem ez a normális élet mindenkinek megvan a saját élete.



a megoldás pedig a kellő erélyesség. rá kell szólni, keményen. ilyenkor gyakran meghunyászkodnak.

2013. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
értem!nem hagy kellő szabadságot!nem tudom mit tegyek!hiába mondok bármit tényleg mintha valami óvodás lennék!
2013. okt. 12. 12:15
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

velem is csinálták ezt sokan.

egész addig amig nem csaptam az asztalra.

fel kell emelni a hangot s közölni:

"ez az én dolgom"


a szép szó szerintem itt nem használ.


s nemszabad indokolni magyarázkodni stb.

kijelenteni kell.

2013. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
28%

bár van más eszköz is.

a lelki terror eszközei. keresni kell a gyenge pontját ami érzékenyen érinti ami fáj neki.

2013. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
igen de már olyan veszekedések voltak,amik már verekedésbe is torrkoltak!és igazad van kijelenteni kell,elegem van a magyarázkodásból miért,mit akarok tenni!
2013. okt. 12. 12:41
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
ha verekedés is van akkor látlelet, rendörség. majd a sitten a nehézfiuk elmagyarázzák neki mi az ő dolga: pucsitani.
2013. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
no nem ilyen durva a helyzet,meg én kezdem általában,mivel már nemtudom h magyarázzam el!az a helyzet hnagyon félt,aggódik értem,de már 21éves vagyok az ég szerelmére!érted?most már a magam ura akarok lenni,lehet tanácsot adni,de majd én akarok dönteni!nem az ő életét akarom élni!
2013. okt. 12. 12:46
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

rossz hírem van, ez nem korfüggő.

velem 26 évesen is ezt csinálták mikor már apa voltam.

s nem amiatt lett vége hogy 27 lettem hanem amiatt hogy az asztalra csaptam.

2013. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!