Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A csalados testverem miert...

A csalados testverem miert nem akarja, hogy szüljek en is?

Figyelt kérdés

(lanyok vagyunk)

szoval ö hazas, van gyereke minden ok. ö a hugom.

amikor bejelentettem, hogy szerelmes vagyok, stb stb es tervezzük mi is hogy gyerekünk lesz, lattam rajta azt a fajta megdöbbenest ami az a rosszallo nezese, mint akinek nem tetszik.

de amugy ezt eszrevettem pl baratnökön is, valahogy az en örömömmel nem örülnek együtt, de ök baratnök. nem testver...

es most a tesomtol kapom...akinek ott voltam az esküvöjen, büszken alltam mellette tanukent, megkönnyeztem a baba születeset, es valahogy ez a reakcioja engem most nagyon mellbe vagott.


2013. szept. 7. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy?
2013. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Szia,


Nem lehet, hogy csak felt, mert friss meg a kapcsolatod a paroddal? Bar nem irtad, miota vagytok egyutt. Konkretan kerdezd ra, jol lattad-e, mit gondol a terveidrol.

2013. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

en 30 ö 28

nem feltes, ismerem minden rezdüleset

2013. szept. 7. 19:29
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lehet, hogy nincs jo velemenye a parodrol, parkapcsolatodrol, ha rosszallast lattal rajta. Kerdezd meg konkretan. Mashgy nem tudod vele tisztazni. Elore ne konyveld el magadban, szerintem.
2013. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőle.
2013. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

amikor ilyesmiket kerdezek töle, egyszerüen letagadja.

nincs ertelme vele beszelni erröl.


amugy nem ismeri a parom.

2013. szept. 7. 19:35
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Eddig ő volt a családban a kisgyerekes anyuka, ami miatt pár dologban előnyt élvezhetett, te pedig most készülsz őt letolni a trónról.

Egészséges testvéri rivalizálás.

Ha megszületik a baba, hidd el, ő is örülni fog neki. Csak még új neki a gondolat.

2013. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Akkor szerintem az a gond, hogy olyan embernek akarsz szülni akit még be sem mutattál neki.

Én is furcsálnám.

2013. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egész egyszerűen irigy. Lehet, hogy valami nem stimmel a kapcsolatával.

Nekem öcsém van, nekik hamarabb lett babájuk, imádtam azt a kisfiút, nagyon sokat voltam vele, tesómmal is nagyon jó volt a kapcsolatunk, mielőtt össze nem jött a mostani nőjével. Az a nő az elejétől kezdve nem bír bennünket bevenni, akárhogy próbálkoztunk (anyukám és én) jóban lenni vele, csak falakba ütköztünk. Az én esküvőmön nagyon bunkón viselkedtek, amikor elment a babám akire régóta vártunk akkor is, amikor terhes lettem még bunkóbbak lettek, most meg már nem tudják alulmúlni magukat. Nincs rá más magyarázat, mint az irigység. Annyit gondolkodtam ezen, hogy miért nem tudott a tesóm velem örülni, együttérezni, de egyszerűen a vakságot választja. Az a nő létezni sem tud egyedül, annyira életképtelen. Szegény gyerekeiket nagyon sajnálom. Mostanra fogyott el a türelmem, nem tudom már tolerálni azt ahogy tesóm semmibe vesz mindenkit a feleségén kívül. Teljesen ki van fordulva magából.

Ja, ő is tagadott mindent, nem akart beszélni a témáról, mert akkor be kellene ismernie, hogy nagyon rosszul választott. Szánalmas amit csinálnak... Nem lehet beszélni tesómmal... Most már meg sem próbálom...

Remélem nálatok nem ez lesz, de sajnos van rá esély, hogy az irigység dominál a hugodnál.

2013. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Csak tapasztaltabb Toled es tudja,hogy szulni valakinek iszonyu nagy felelosseggel jar. Valoszinu ha tesom parjat nem ismernem es mar gyerekrol beszelne en is pesszimista lennek...es "lebeszelnem"

DE ha bemutatma es minden ok lenne akkor biztos en is mashogy tekintenek a dologra.

Hogy hogy nem ismerik egymast?Talan csak ennyi a gondja.

2013. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!