Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A csalados testverem miert...

A csalados testverem miert nem akarja, hogy szüljek en is?

Figyelt kérdés

(lanyok vagyunk)

szoval ö hazas, van gyereke minden ok. ö a hugom.

amikor bejelentettem, hogy szerelmes vagyok, stb stb es tervezzük mi is hogy gyerekünk lesz, lattam rajta azt a fajta megdöbbenest ami az a rosszallo nezese, mint akinek nem tetszik.

de amugy ezt eszrevettem pl baratnökön is, valahogy az en örömömmel nem örülnek együtt, de ök baratnök. nem testver...

es most a tesomtol kapom...akinek ott voltam az esküvöjen, büszken alltam mellette tanukent, megkönnyeztem a baba születeset, es valahogy ez a reakcioja engem most nagyon mellbe vagott.


2013. szept. 7. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is meglepődnék, ha a tesóm egy olyannak akarna szülni, akit még be sem mutatott a családnak.
2013. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

tavkapcsolatom van a csaladdal, mert messze vagyok,

ezert nincs szemelyes kontakt a parom es csaladom között


söt szerintem a babat sem nagyon fogjak latni :(


de valoban, eddig mindig tesom körül forgott az egesz csalad, söt az összes rokonsag, az ö lanya az elsö baba a csaladban, azutan en kimentem külföldre dolgozni, most ahogy kezdek talpra ällni anyagilag, maganeletileg, ami eddig mind romokban volt, ilyen arckifejezeseket kell hogy kapjak. igenis rosszul esik es a mai napig is.

2013. okt. 4. 12:51
 13/15 A kérdező kommentje:

megvan már az ok! nekik nem sikerül a 2. gyerek, ezértesett neki rosszul


na de akkor is...

2013. okt. 17. 15:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor sem szép tőle, mert egy gyerekük már van. Még ha te várnád a 2. babát és neki nem lenne, akkor megérteném, de így nem.

De ha jól értem, ti még csak tervezitek a babát, nem vagy terhes. Pláne nem értem a tesódat...

2013. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát én sem.
2013. okt. 17. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!