Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon hiányzik a a testvérem?...

Nagyon hiányzik a a testvérem? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég kb. 1 hete a tesóm nagyon zavartan viselkedik és már az iskolába is nagyo nem normális dolgokat csinált könyvek helyett ruhákat vitt el, aztán félmesztelenül mászkált és nem lehet vele beszélni mert olyan mint egy gyerek , meg szakács akart lenni és informatikus szakra ment de szakács könyveket akart elvinni , meg kérdezte h én a nővére vagy ahuga vagyok meg sorolhatnám.. és már látta az igazgató is h Baja van meg apu is és bevittük a korházba de ugy nincs semi az agyával (daganat..) ott kihivták a mentőket és most Szegeden van a gyermekklinikán 2 napja ment el de rettentően hiányzik és ki tudja h meddig marad még bent , meg attól is félek h nem fog javulni és igy marad végig :/

13/l

tesóm 16/f

Segitsetek h hogy ne sirjam el magma ha minden cuccra ránézek és rámtör a sírás ?



2013. okt. 5. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Már bocs a kérdésért, de nem drogozik?

Gondolkodj pozitívan, minden rendben lesz.

2013. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hááát...volt pár jele de még nem jött meg a vérvétel eredménye ..

de nagy valószínűséggel valami pszichés zavara van , de köszi én pozitív vagyok . :)

2013. okt. 5. 21:22
 3/6 piriiiiii ***** válasza:
90%

Sírd el magadat. Ne akard elfojtani ezt.

Nekem van egy nővérem, akit nagyon ritkán látok, pedig hihetetlenül szeretem, és néha eszembejutnak olyan rettentő buta gondolatok, hogy mi történne, ha meghalna, meg ilyenek... önkéntelenül gondolok néha ilyesmire, és már csak ettől is elfog a sírás.

Szóval tökéletesen átérzem a helyzetedet, de ne akard magadba zárni ezeket, vagy ha azt nem is akarod, hogy más lássa és tudja az érzelmeidet, akkor egyedül a szobádban, de ott minimum add ki magadból a "felesleges" rossz gondolatokat. Van is egy ilyen "szindróma", irodalomórán hallottam erről. Amikor az embert valami tragédia éri, akkor eleinte gyászol, szomorkodik, de rövid idő után törli a rossz emlékét is az agyából, mintha mi sem történt volna, de ez helytelen.

2013. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a szüleid mennek látogatni, menj velük te is :) És akkor megmondhatod neki hogy mennyire hiányzik :)
2013. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ! :)
2013. okt. 6. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia mi lett a tesódal?
2022. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!