Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a nővérem, és a...

Miért ilyen a nővérem, és a szüleim miért neki adnak igazat?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a nővérem 21. Amióta élek, soha nem zavart hogy a nővérem mindent megkap, de az utóbbi időkben nagyon betelt a pohár. Kezdjük azzal, hogy egy hétből 4 napot a barátjánál tölt. Ha itthon van, folyamatosan facebookon beszél vele, alig van a családdal, a szüleim viszont nem szólnak rá. Mindent megkapott eddig amit akart. Iphone, macbook, a nagyobb szoba, a porcelánfogszabályzó évekig, a középsuli fizetős volt, az okj is amit 2 hónap uán abbahagyott, és most egy másik okj-t akar kezdeni ami három kiló évente. Én persze ezzel szemben minden dolgom úgy választom, hogy anyagilag a legjobban ússzuk meg. Az egyetem is államilag támogatott ahova járok. Kezd elegem lenni. Szerintetek mit csináljak? Nem bírom tovább nézni, hogy amíg nővérem anyámékat húzza le, ők csak mosolyaognak hozzá és egy rossz szót nem szólnak, ha meg én kérek valamire, akkor nem. Nem beszélve arról sem, hogy a nővérem a barátnőm ellen hergeli az egész családot, aki viszont tök normális. Kérlek segítsetek. Köszi
2013. júl. 29. 14:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
nők.. még családon belül sem férnek meg
2013. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!