Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nővérem...

Mit csináljak, ha a nővérem elhordja az én ruháimat és a szüleim is neki adnak igazat?

Figyelt kérdés

Az utóbb évben fogyott kb 15 kg-ot, de még így is elég kövér, viszont ő már attól, hogy ennyit fogyott, teljesen el van szállva magától és azt hiszi, belefér az én ruháimba. Már kb. a harmadik pólómat nyúlta le és bővítette ki.

Ő már felnőtt és dolgozik, ráadásul mi tartjuk el, így a saját pénzét tudná ruhákra is költeni, de neki mindig csak az kell, ami az enyém. Amikor egyszer megláttam rajta a kedvenc pólómat, ráordítottam, hogy vegye már le magáról, de ezért is csak engem pofoztak fel a szüleim és neki adtak igazat.

Ezenkívül én meg pont mostanában híztam, főleg fenékre, mellre, ilyesmi, ami ennyi idősen szerintem természetes, és a nővérem már csak azért, mert híztam pár kg-ot, olyanokat mond, hogy milyen nagy már a seggem, meg hogy ő bezzeg mennyit fogyott és én egyre csak dagadok, stb. Amúgy ő 10-el alacsonyabb és egyben 10 kg-al több nálam, úgyhogy erről ennyit.

Mit csináljak? Már lassan alig van ruhám, eddig se nagyon vettek nekem ruhákat, évekig jártam ugyanabban a lyukas gatyában, mire anyám hajlandó volt venni nekem egy másikat, erre a nővérem még így is az én ruháimat veszi el.

14/l


2012. szept. 30. 14:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*10 cm-el alacsonyabb
2012. szept. 30. 14:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem ilyen lenne, simán le lakatolnám a ruhásszekrényemet :D Ha olyan a szekrényed, hogy ezt meg tudod csinálni, akkor tedd meg! Vagy a szobád ajtaját zárd be! Ha meg kárt tesz a szekrényedben vagy az ajtódban, akkor viszont nagy balhét csapnék.
2012. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom se a szekrényemet, se az ajtómat kulcsra zárni :S

A szekrényemen még normális kilincs sincs, csak ilyen gombkilincs vagy minek hívják azt...szóval az a lényeg, hogy nem tudom normálisan bezárni.

Az ajtómon lévő kilincs meg már egy éve kb. elromlott és azóta még kilincsre se tudom bezárni, ezért kénytelen vagyok iskolatáskával vagy valami nehezékkel kitámasztani. :S

2012. szept. 30. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Felhúzott egérfogó vagy sokkoló a ruháid közé? :D
2012. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor vegyél ilyen tolós zárt az ajtódra, amire tudsz lakatot tenni, olcsó megoldás, bár kicsit csúnyácska, de szerintem megéri :D első voltam

(remélem tudod, mire gondolok)

2012. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vágd a képébe h:Lehet h sokat fogytál, de még mindíg dagadtabb vagy mint én! Nem látod h nem a te méreted?! Miért gyömöszölöd bele magad?! Ami az enyém, az az ényém! Nem közös! Neked van fizud, nekem nincs, vegyél magadnak ruhákat rajta!

Ezt persze mind akkor ha a szüleid nem halják. Taposs bele kicsit a lelki világába.

2012. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

erre gondol az előttem szóló, szerintem is jó ötlet, ha tényleg ennyire durva a helyzet

2012. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen igen, arra gondoltam, köszi :)
2012. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14.46-nak igaza van. ha mástól nem tér jobb belátásra, akkor tiporj a lelkébe! " úgy festesz benne, mint egy kötözött sonka, nem látod, hogy nem a te méreted, kibugyog a hájad belőle, kinyújtod, rajtam meg majd lóg, mert te jóval nagyobb darab vagy!" De én nem is értem, hogy lehet valaki olyan bunkó, hogy felveszi más ruháját, főleg annak tiltakozása ellenére.
2012. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyúld le anyád pár ruháját.

Most úgyis az oversize cuccok divatosak, csak találsz olyan pulóvert, kendőt, övet vagy akármit, amit "kölcsön tudsz venni".

Amikor kitör a balhé, akkor pedig add az ártatlant, hogy nem érted, mi a gond. Elvégre a nővéred hordhatja a te ruhádat, te miért nem hordhatod az övét?!

Hasonló módon szedd el szépen a nővéred féltett cuccait. Ruhát, körömlakkot, parfümöt, krémet, minél drágább, annál jobb, és annál látványosabban...


Esetleg szép nagy családi körben odadörgölheted a nővérke orra alá, hogy neki mindig csinosan kell kinéznie, hordja csak a ruháidat, alig várják a szüleitek, hogy végre "elkeljen", és más tartsa el. :P

2012. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!