Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nővérem...

Mit csináljak, ha a nővérem elhordja az én ruháimat és a szüleim is neki adnak igazat?

Figyelt kérdés

Az utóbb évben fogyott kb 15 kg-ot, de még így is elég kövér, viszont ő már attól, hogy ennyit fogyott, teljesen el van szállva magától és azt hiszi, belefér az én ruháimba. Már kb. a harmadik pólómat nyúlta le és bővítette ki.

Ő már felnőtt és dolgozik, ráadásul mi tartjuk el, így a saját pénzét tudná ruhákra is költeni, de neki mindig csak az kell, ami az enyém. Amikor egyszer megláttam rajta a kedvenc pólómat, ráordítottam, hogy vegye már le magáról, de ezért is csak engem pofoztak fel a szüleim és neki adtak igazat.

Ezenkívül én meg pont mostanában híztam, főleg fenékre, mellre, ilyesmi, ami ennyi idősen szerintem természetes, és a nővérem már csak azért, mert híztam pár kg-ot, olyanokat mond, hogy milyen nagy már a seggem, meg hogy ő bezzeg mennyit fogyott és én egyre csak dagadok, stb. Amúgy ő 10-el alacsonyabb és egyben 10 kg-al több nálam, úgyhogy erről ennyit.

Mit csináljak? Már lassan alig van ruhám, eddig se nagyon vettek nekem ruhákat, évekig jártam ugyanabban a lyukas gatyában, mire anyám hajlandó volt venni nekem egy másikat, erre a nővérem még így is az én ruháimat veszi el.

14/l


2012. szept. 30. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy az iskolában félrehívott a védőnő/családsegítő megkérdezni, hogy pénzügyi gondjaitok vannak-e, hogy csak szakadt és lyukas ruhákban jársz, és szívesen kimenne családlátogatásra megbeszélni, hogy milyen adományokkal stb. lehetne rajtatok segíteni. Hidd el, anyukád elszégyelli majd magát és visz egyből vásárolni...
2012. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!