Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos, ha úgy döntök, nem...

Jogos, ha úgy döntök, nem foglalkozom velük, a sajàt érdekemben?

Figyelt kérdés
Anyu és a nővérem megbeszélték, hogy a nagymama utàni örökségét teljes egészében a testvérem kapja, valamint konkrétan kijelentették, hogy én nem szàmítok nekik. Ezek utàn a testvérem és anyu elvàrjàk, hogy én is segítsek anyunak az idősotthona fizetésében, mert a testvérem egyedül nem bírja. Megjegyzem, engem nem tàmogattak meg segítettek soha semmiben, mindenem, amim van, egyedül magamnak köszönhetem.
ápr. 5. 19:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Csak tudnám mért vagyunk le pontozz a??
ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd a nővérem befogadja, elvileg hálás lehetne az anyjának.
ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, erre a legnormálisabb dolog, ha a tesódat meg a petesejt donorodat jó hangosan pofán röhögöd és elküldöd őket a vérbe... Még jó, hogy ilyenekkel eszedbe se jusson kapcsolatot tartani, helyén van az eszed! Már csak pár millió ilyen gondolkodású ember kellene az országban és már nem lennénk minden szarban dobogósok, amióta létezik statisztika...
ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%

Igy jartak.

Amikor apam, a felesege es az ottani ocsem, majd anyam, a hugom es a hugom akkori ferje sikeresen kisemmizett mindenbol, kb. 60 millio forint erteku oroksegekrol volt szo, apamat a hugom es az ocsem beadta az otthonba, hiaba mondtam, hogy ne, meg is halt ott 3 honap mulva. De en is fizessem az otthon dijat havonta. Mondtam nekik, semmi akadalya, ide azt a 60 milliot, azonnal fizetem, addig sajnos nem all modomban tamogatni semmivel... ;-)

ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
5, teljesen mindegy, hogy volt-e előzmény és mi. A lényeg, hogy a kérdezőt kizárták, így semennyire nem köteles beszállni az anyja idősotthoni finanszírozásába.
ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Az örökség remek alap lett volna az otthon fedezésére, bár annak értékéről nem volt szó. A lényeg, hogy anyád és a testvéred megegyeztek, köztük kell rendezni a továbbiakat is. Nem telik rá, pech, tegye pénzzé az örökséget. Ha felhasználta, oldja meg máshogy. A lányaként akár kérhetnék is a a segítséget, de kijátszottak, így esélytelen.
ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt tudom írni amit az előzőek is viszont én azt nem értem hogy tennék ki az otthonból mivel gondolom anyuka nyugdíja oda megy ha volt haza anyukádnak gondolom az a pénz is meg van valahol valószínűleg a tesónál nagymama háza ugyanez a dolog szóval itt nincs semmilyen kérdés részéről legalábbis nem kellene hogy legyen ha szóvá teszik hogy nem fizetsz akkor nyugodtan kérdezz rá ezekre
ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem el a sztorit. Olyan létezik, hogy valaki nem kap az örökségből, és utálja a saját családja, de hogy ezután az illető (aki önálló, mert mindent megteremtett magának) megerősítést vár, hogy akkor hagyja-e őket, az már elég hihetetlen.
ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Darius- ***** válasza:
97%
Kétféle támogatás létezik. Anyagi és érzelmi. Anyád az előbbit megvonta tőled jogtalanul, mivel a testvéred kapott. Te is csináld ezt. Támogasd mentálisan.
ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
7%
Ő az aki a bántalmazó új pasijától menekült csok házba 3 gyerekkel, és ehhez kellett a lóvé, és valami szerződést is íratott vele a pasi és elszedte a tesód vagyonát? Van bőr a képükön ezeknek. Sok jót ne várj tőlük, megváltozni már nem fognak. Anyukádat máskor határozottabban figyelmeztesd hogy a tesód nem 100-as.
ápr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!