Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennètek a helyembe?

Mit tennètek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, meg egy nővèremnek. Nővèremnek van 2 fia. A kissebnek bátyám a keresztapja. Valami miatt bátyám haragszik nővèremre. (nővèrem anyum között volt valami vita ès ez miatt) tegnap a kisebb sírva felhívott fel(130km re lakok tőlük), hogy találkozott bátyámmal, aki èszre vette őt, ès mègcsak nem is köszönt, ès megkèrt, hogy legyek èn a keresztapja.

A nővèrem-anyum vitája, az volt, hogy nővèremèk vettek el felújítandó házat, a règit eladták. 5 hónapra kèrtek szállást anyumtól, 80.000 ft lakbèrèrt, (bátyàm nem fizet semmit) a felújítás 10 hónapig tartott ès a befejezès előtt 2 hèttel kirakta őket, mondván lelakják a házat...


2023. febr. 21. 09:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én úgy ertelmeztem hogy nem is együtt laktak hanem egy különálló lakást adtak nekik kölcsön.
2023. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, hogy fizetett 80-at. Ha valaki jár boltba akkor nagyon jól tudja, hogy az nagyon kevés. Ha csak azt veszem, hogy ő és a két gyerek (apa nélkül) az 3 fő! 3 emberre havonta 80 az nem sok. Főleg, hogy nincsenek rászorulva anyagi támogatásra.

Itt a bátyádnál gáz az, hogy nem fizet semmit (már ha dolgozó felnőtt ember).


Az , hogy valaki a gyereken vezeti le a szart sok dolgot elárul róla. Nagyon gyerekes felfogás. De nem vagyok benne biztos, hogy egy ilyen értelmi szinttel rendelkező embernél bármit is mennél vele, ha szólnál érte.


Az meg, hogy elzavarta anyud a gyerekeket és a nővéred egy szinten jogos. Neharagudjon a világ de én 2 évet voltam a szüleimnél a gyerekkel de nem vágtam gajra se ő se én egy mosógépet, egy csapot, bútort, a falat... Na meg há 5 hónapra indult, és valljuk be ha felnevelsz gisztességesen 3 gyereket nem feltétlen vagy életvitelszerűen kiváncsi az unokáidra főleg, ha rosszak, nyüzsgés van folyton.

DE

Ha akkod fizette ki az anyagi kárt amikor megtörtént, mielőtt kitette és közölte, hogy már csak 2 hét akkor anyukád nem értem meg.

2023. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!