Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Utálnak engem itthon. Hogy menjek férjhez, meg menjek a bolondok házába! Nem akarnak látni sem! Csak az öngyilkosságot látom kiútnak. Ezt majd megmondom a pszichiáteremnek is. De ő sem tud segíteni. A bátyám egyszerűen gyűlöl, ki nem állhat. Nincs hová mennem, esetleg a hajléktalanok intézetébe. Idegileg és lelkileg ki vagyok totál. Alkalmatlan vagyok a férjhez menéshez! A ház az ő nevén van, a bátyámén. Az övé. Egyszer már kidobott, és azt várta hogy beállok ku##vának! De a neném befogadott, pár hónapig nála laktam. Anyámnak a lánytestvére. Nem akarok öngyilkos lenni. De rá kényszerülök. Ha gyűjtök is valamennyi pénzt hová menjek?
2021. márc. 10. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben keresnek valami munkát össze szednek vél annyi pénzt, hogy el menjek albérletbe. Aztan egy ilyen családdal meg szakítanak az összes kapcsolatomat. Járnék pszichológushoz és szép lassan rendbe raknám az életemet.
2021. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Keress valami olyan csoportot amibe ugyanilyen hejzetű emberek vannak és ott üljetek össze közösen és segítsétek egymást szerintem
2021. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hajlektalan szallo is jobb lenne, mint a mostani csaladoddal, nem?

Szerintem fogd a cokmokod es koltozz el. Rengeteg csaladsegito kozpont van, meg alapitvany.


Dolgozni nem tudsz menni? Talalhatnal munkat, amihez adnak munkasszallot is.

2021. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Menj el dolgozni, és azonnal költözz el! Hajléktalanszállót nem ajánlom mert ott kb mindent kilopnak tőled és egyébként is ingyen csak 2 napot maradhatsz. Szóval az nem opció.
2021. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy?


Az az érzésem, hogy egy felnőtt nővel állunk szemben, aki életében nem dolgozott.

2021. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Menj el valami más helyre és keress pénzt! Ha eltelt egy kis idő, akkor menj vissza!
2021. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:
Ha nem akarsz utcára kerülni, akkor tényleg az lesz a legjobb, ha olyan munkahelyet keresel, ahol van munkásszálló is. Nem vagyok tájékozott, de ha jól emlékszem, Győr környékén a gyárak szoktak ilyen lehetőséget ajánlani. Legalább távol lehetnél attól a negatív közegtől is, amiben most vagy.
2021. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából dolgoztam már tévé gyárban, és élelmiszer gyárakban. Tulajdonképpen a főnöknő el sem akart engedni.. még fel is hívott, pedig nem mentem be. Sok munkásszállón voltam már, és mindent kilopnak az embertől. Igazából szeretek dolgozni, csak már túlsúlyos vagyok főleg a nyugtatók miatt híztam el. És sajnos nagyon ferde a gerincem, persze ettől még tudnék dolgozni. Az biztos hogy jól esne kiszabadulni ebből a helyzetből. Az én hibám.. nem kellett volna otthagyni a munkámat! Nem fogtam fel teljesen hogy ezzel ismét a pokolba taszítom magam.
2021. márc. 10. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó partner aki támogat nem tudna segíteni? Nekem is nagyon elindult az életem 19évesen... 20évesen találkoztam egy lánnyal aki lelkileg támogatott 21évesen már Finnországban dolgoztam. Most 30évesen 5szakmám van 3nyelvsn beszélek készpénzért tudtam lakást és autót venni. Igaz,hogy a hölgyel különmentünk,de örökre hálás leszek neki! Talán neked is csak egy kis lökés kellene.
2021. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo kerlek ne add fel. Aterzem, hogy sz*rul vagy, de itt most a penz az egyetlen megoldas. Muszaj visszamenned dolgozni. A volt fonokno nem venne vissza? Mindenkepp szedd ossze az oneletrajzod es jelentkezz munkakra.

Idovel biztosan tudnal alberletbe menni valakivel, csak szobat berelni kellene,nem teljes alberletet.

Kitartas es tudd, hogy van megoldas. Az egeszseged a legfontosabb, fizikailag es mentalisan is.

2021. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!