Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ekkora korkülönbséggel,...

Ekkora korkülönbséggel, hogyan foglalkozhatnék többet a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal összeköltöztünk egy éve, viszont azóta elég keveset vagyok a testvéremmel aki kissebb nálam 14 évvel. A szüleimtől folyton ezt hallom, hogy a testvérem testvér nélkül nő fel és, hogy többet járhatnék hoza mivel egy városban lakunk.

A pàrommal mindketten dolgozunk, amikor lehetőségünk van meglátogatjuk őket, nincs olyan hêt hogy ne talàlkoznànk, plusz 1x 2-3 hétben elhozom a testvéremet hozzànk amikor vakáció vagy hêtvége van. Viszonylag kicsi az ágyunk, külön nem akar aludni, emiatt is nagyon nehéz az amikor itt alszik és màsnap dolgozni kell menni, mert vagy én vagy a párom alszik a földön.

Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehetek többet vele, de nem tehetek róla, hogy ilyen nagy a korkülönbség és arról sem, hogy én már abban a korban vagyok amikor dolgoznom kell ès nem minden délutàn tudok hozzájuk menni.

Szerintetek is kevés ez?


2021. aug. 11. 11:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%
14 év korkülönbséggel mégis mit vártak? Magától adja, hogy a nagytesó közben elmegy élni a saját életét.
2021. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is hasonló a helyzet, a 10 éves kistesó a nővérénél alszik minden héten egy estét, akkor nagy tesós bulit csapnak, vacsorát főznek, társasoznak, filmeznek. Szerintem heti egy ilyen este is szuper.
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

Sehogy.

"nincs olyan hêt hogy ne talàlkoznànk, plusz 1x 2-3 hétben elhozom a testvéremet" Bőven jó. Nem kell több.

"Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehetek többet vele" Ne tedd, nem érdemes. Te nem tartozol gyermekfelügyelettel. Ezt a szüleid időzítették így. Különben is: nem vagy te a glogovai plébános.

"és azt ők úgy veszik, hogy itthon vagyok és nem csinálok semmit" Ne vegyék úgy! Beállítanak a gyerekkel, köszönsz nekik, és rájuk csukod az ajtót. Van munkahelyed és afelé kötelességed.

2021. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Mivel az ottalvása aránytalan kényelmetlenséggel jár, én ennyit sem hoznám el. Táborról nem hallottak a szüleid? Mert ingyen baby sitterről meg érzelmi zsarolásról a jelek szerint igen.
2021. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel az ottalvása aránytalan kényelmetlenséggel jár, én ennyit sem hoznám el."

Sokkal több jó dologgal jár együtt, mint kényelmetlenséggel.

2021. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Még jó hogy jobban tudod a kérdezőnél, utolsó.. Ja, nem.
2021. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

" mert én vagy a párom alszik a földön" = ez azt jelenti, hogy ha te alszol a földön, akkor a párod és a a tesód együtt alszanak az ágyban.

Jó lenne, ha megírnád végre, hány éves a testvéred?

2021. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt mondanám: nem azon múlik w jó testvéri kapcsolat, hogy hányszor találkozunk, szóval kérlek, hagy éljem az életemet továbbra is úgy, ahogy nekem tetszik.
2021. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%

"Mert testvér nélkül nő föl..." jó nagy kamu. A szüleid csak így akarnak ravenni, hogy több "terhet" vegyél le a vállukról. Menj át, vidd el, addig ők pihenhetnek...

Szép hogy foglalkozol a tesóddal de ne hagyd átvágni magad. Nem a gyerekükre gondolnak hanem magukra.

2021. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Mi lesz, ha neked is lesz gyereked?
2021. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!