Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvérem! 7 év...

Utálom a testvérem! 7 év korkülönbség. Nem jövünk ki jól… Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el otthonról ha megteheted, ha meg nem akkor türd el, ennyi.
2021. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy te és a tesód?
2021. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Olvasd el ezt a kérdést és a rá adott válaszokat!


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..


Majd utána írjál a 10-es válaszolónak, aki megmagyarázza neked, mennyivel jobb neked így, mintha 3 év lenne a korkülönbség.

:-)))))))))))))))))))

2021. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A testvérek közötti kapcsolat milyensége NEM a köztük lévő korkülönbséghatarozza meg, hanem a jellemük, személyiségük.


Kérdező!


Miért utálod?

2021. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van 7 évvel fiatalabb tesóm. Semmi bajunk egymással. Nem korkülönbség függvénye ez.
2021. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk is 7 év a korkülönbség, ráadásul különböző neműek vagyunk, úgyhogy megértelek. Nekünk sem volt soha közös témánk vagy bármi, amitől kötődni kezdtünk volna egymáshoz. Próbáld azért tolerálni őt, aztán amint lehet, külön kell költözni.
2021. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Lány vagy?
2021. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Hany éves vagy?

Mit jelent az,hogy nem jöttök ki jól? Mármint nem beszéltek csak,vagy utáljátok is egymást?

2021. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Állandóan piszkál, 7éves. Értem én hogy kicsi, de túlzásba viszi. Pl: karmol, és már lassan kb fekélyes a kezem a karmolásaitól. Mindig beszólogat, és már nem bírom. Bírnom kéne pedig, de már nem tudom… lányok vagyunk. Ha rászólok: nem érdekli, ha tanácsot adok neki: nem érdekli. Hülyét kapok tőle😅
2021. júl. 26. 20:13
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Pofán kell vágni párszor... majd tanul belőle. A szüleidnek meg innen gratulálok, hogy egy taknyos kis neveletlen csitrit csinálnak a gyerekből...
2021. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!