Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 2,5-3 év korkülönbség testvére...

2,5-3 év korkülönbség testvérek között jónak számít?

Figyelt kérdés
Tudnak egymással játszani? Közös szoba egy pár évig jó vagy rossz nekik (kb a 5-7 éves korukig)? Nálatok mekkora a korkülönbség? Jól kijönnek egymással? Vagy esetleg te a testvére(i)ddel?
2020. aug. 26. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

18 vagyok, van egy öcsém aki 12, van egy húgom aki 4 éves, és két öcsi még, 2 és aki majd most fog születni októberben.

Van egy osztálytársam, akik között 3 év van.


Én mindegyik tesómmal kijövök, játszok és vigyázok rájuk. Az osztálytársam nem játszik velük.


Anya erre mindig azt mondja, nevelés kérdése

2020. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Pszichológusok szerint 3 év az ideális testvérek között.
2020. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
5 év a jó. Teljesen másként állnak a kicsik egymáshoz mint amikor kisebb a korkülönbség.
2020. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
78%
Én lány vagyok és 15 leszek októberben,ő most 7 éves és fiú. Jól elvagyunk, játszok vele,igaz néha az agyamra tud menni főleg amikor beszélgetnék az osztálytársaimmal és mindig belekotnyeleskedik. Emellett néha elfenekeljük egymást de testvérek között hol nincs ilyen😂. Nem mondom hogy nem örülnék neki hogyha egy kicsit kevesebb lenne köztünk a korkülönbség, de ez így még okés.
2020. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi jót játszottunk a bátyámmal 3 év korkülönbséggel. Az én gyerekeim között 2 év van, ők is jól megvannak. A fèrjem és a huga között 6 év van, nincs köztük szorosabb kapcsolat, nekik az túl sok volt.
2020. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
75%
Az én testvéremmel jól kijövök és 2,5 év korkülönbség van köztünk. Persze azért voltak nagy veszekedéseink, de attól még jól megvagyunk.
2020. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem húgommal 2.5 év a korkülönbség, 9 éves koromig voltunk egy szobában. Jól tzdtnk közösen játszani és azóta is jó a kapcsolatunk.
2020. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
65%
Szerintem pont jó a 3 év. Köztünk a testvéremmel 6 év van, mindig más életszakaszban voltunk és emiatt nem kerültünk túl közel egymáshoz.
2020. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 9 évvel idősebb mint én, húgom másféllel fiatalabb, öcsém 4el, kisebbik öcsém 11el. Van még egy pár féltestvérem, de velük nem nagyon találkozom(mind fiatalabbak mint én, sokkal). Jól elvagyunk egymással
2020. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kortól függ. Vannak nagyon jó testvérek nagyobb korkülönbséggel is pl. haverom és a húga közt 6 év van és sosem veszekedtek, közben pedig tudok sok olyanról, akik közt meg csak 1-2 év van és mégis sokat veszekednek.
2020. aug. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!