Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ekkora korkülönbséggel,...

Ekkora korkülönbséggel, hogyan foglalkozhatnék többet a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal összeköltöztünk egy éve, viszont azóta elég keveset vagyok a testvéremmel aki kissebb nálam 14 évvel. A szüleimtől folyton ezt hallom, hogy a testvérem testvér nélkül nő fel és, hogy többet járhatnék hoza mivel egy városban lakunk.

A pàrommal mindketten dolgozunk, amikor lehetőségünk van meglátogatjuk őket, nincs olyan hêt hogy ne talàlkoznànk, plusz 1x 2-3 hétben elhozom a testvéremet hozzànk amikor vakáció vagy hêtvége van. Viszonylag kicsi az ágyunk, külön nem akar aludni, emiatt is nagyon nehéz az amikor itt alszik és màsnap dolgozni kell menni, mert vagy én vagy a párom alszik a földön.

Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehetek többet vele, de nem tehetek róla, hogy ilyen nagy a korkülönbség és arról sem, hogy én már abban a korban vagyok amikor dolgoznom kell ès nem minden délutàn tudok hozzájuk menni.

Szerintetek is kevés ez?


2021. aug. 11. 11:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy a szüleimnek is nehéz vakációban mert dolgoznak és sokszor nincs kire hagyják. Nekem vannak olyan napjaim amikor itthonról dolgozok, és azt ők úgy veszik, hogy itthon vagyok és nem csinálok semmit,és nem értik, hogy miért nem megyek olyankor én oda hozzájuk.
2021. aug. 11. 11:43
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy lelkiismeretfurdalást keltsenek benned, ha közben tudod, hogy amennyit lehet, megteszel.
2021. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen rendben van. Ha gonosz akarnék lenni, maguknak csinálták a tesódat is, nem neked :)

Hány éves? Ő is panaszkodik a helyzetre, vagy csak szüleid?

2021. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Köztünk is 14 év van az öcsémmel. Gyerekkorban hatalmas volt a különbség (egy csecsemő vs. egy tini), később is még 14 vs. 28, azonban mióta felnőttek lettünk, nyilván mások a problémáink (én most 39, ő jelenleg 25), de már tudnánk egymással mit kezdeni (ha öcsém akarná... de sajnos ő nagyágyú lett...)
2021. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen oké ez így. Én akkor kezdenék el töprengeni, hogy lehetne-e esetleg valamit máshogy csinálni, ha maga a tesó mondaná, hogy figyi, szeretném, ha többet foglalkoznál velem, vagy utalna arra, hogy több törődést igényel. Mondjuk mire egy gyerek eljut oda, hogy ilyet kimondjon, addigra általában van elég intelligens ahhoz, hogy megértse, ha elmondod neki azt, amit itt leírtál, hogy hogy zajlik az életed, életetek a pároddal jelenleg.
2021. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Mi van, hiányzik a szüleidnek az ingyen gyerekfelügyelet? Éld csak a saját életed, tojd le mit mondanak.
2021. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves az öcséd?
2021. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Vagy húgod... :)
2021. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Külön nem akar aludni???? Ne röhögtess már, hogy a 14 éves veled meg a pasiddal alszik egy ágyban. Hát biztos nem maradna nálunk éjjelre így.
2021. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Az nem zavarta őket, amikor te is testvér nélkül nőttél fel? Elhiszem, hogy nincs kire hagyni, de önző ez a zsarolás.
2021. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!