Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a testvéremmel?

Mit csináljak a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam egy fontos papírt a konyhában, és megkérdeztem tőle hogy hányadika van ma (nem volt nálam telefon). Ő pedig mondja a nappaliból hogy nem tudja. Jó, bemegyek a szobámba a telefonért, megnézem a dátumot és megyek vissza a konyhába. Benézek a nappaliba, és ott volt a kezében a telefon. Megkérdem tőle, hogy miért nem mondta meg a dátumot. Azt mondta: "úgyis egész nap nálad van a telefon". Ha ezt elmondom a szülőknek, úgyse csinálnak semmit, max. megkapom hogy hisztis vagyok.

De már elegem van belőle, mindig valami bekattan nála és átmegy gyökérbe. És még ő tartja magát értettnek a korához képest (20 ÉVES, 4 évvel vagyok fiatalabb nála)

Ilyenkor mit csináljak? Valaki járt már hasonló cipőben?



2021. júl. 9. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg hisztis vagy.
2021. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Vihar a biliben
2021. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha majd valamikor haszontalannak érzem magam, rátok fogok gondolni hogy jobb kedvem legyen. xd köszi skacok
2021. júl. 9. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezt szerintem is túlreagáltad. Jó, gyökér votl, tényleg. De akkor sem kell ennyire felszívni magad. Meg elmondani a szüleidnek? Azért ez tényleg piti kis fszság, ami hirtelen rosszul esett. Engedd el.
2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ez alapján kicsit tényleg úgy tűnik, mintha te reagálnád túl a dolgokat. Csomó testvérpárt ismerek, akik csinálnak ilyesmiket egymással, összességében mégis jó testvérek és szeretik egymást. Persze lehet, hogy máskor tényleg sokkal bunkóbb a tesód és jogos a kiakadásod, de ez nem volt a legjobb példa... Amúgy meg nem nagyon tudsz vele semmit csinálni azon kívül, hogy nyugodt hangnemben elmondod neki, hogy neked ez nem esik jól, ezért örülnél, ha nem bunkózna ok nélkül, cserébe pedig te is meghallgatod türelmesen, ha neki valami baja van veled. Szóval csak kommunikáljatok egymással néha azon kívül is, hogy mennyi az idő, és akkor lehet, hogy normálisabb lesz a kapcsolatotok.
2021. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld. Így utólag tényleg túlreagáltam. Nem értem mire volt jó ez is. Remélem majd befejezi.
2021. júl. 9. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tulajdonképp szerintem az egészben a legangyobb fölösleges fáradozás a kérdés kiírása volt.
2021. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdés Ez tipikus vitatkozás azok között akik együtt élnek és már egymás agyára mennek. Nem kell csinálnod semmit kérdező. De talán egy tanácsot adhatok. Kezd azzal a felnőtt korodat hogy befelyezed az árulkodást. Ha ilyen kis viták vannak a nővéreddel azt most már old meg te magad. Szüleided felesleges ilyenekkel fárasztanod.
2021. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon nagy seggfej a tesód. Telkesen jogos, hogy egy ekkora bunkó paraszt megmozdulásra nem hagyod magad.
2021. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!