Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a testvérem...

Mit csináljak ha a testvérem undorodik tőlem?

Figyelt kérdés
Pár éve nagyon jóba voltunk és mostanában is jóba vagyunk csak nem engedi meg hogy hozzáérjek ha véletlenül is hozzáérek akkor fújjozik meg ilyenek és ha elmegyek mellette már akkor is elhúzódik (ő 15 fiú én 16 lány)

2020. aug. 26. 22:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%

Esetleg leülni vele beszélgetni?

Szüleidnek említetted már ezt?

A szüleiddel együtt is le lehetne ülni megbeszélni,valószínű úgy sikeresebb.

Tinédzser fiú,bármi zavarhatja/idegesítheti.

2020. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Kamasz. Lehet csak zavarja hogy lány vagy. Az én öcsémet a mai napig zavarja ha hozzáérek.
2020. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

A tini fiúk általában utálják, ha családtagok, rokonok ölelgetik, puszilgatják őket.

Egyszerűen ne ér hozzá. Majd elmúlik ez az időszak.

2020. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdés hogy hogy érsz hozzá. Én pl nem vagyok ölelkezős típus, de húgom ha meglát, konkrétan a nyakamba ugrik.

Ex barátomnak a nővére néha rácsapott a fenekére. Szerintem ez sem normális.

Amúgy ebben a korban ha tényleg csak ilyen normális, kultúrált családi ölelésről van szó, simán elutasíthatja csak a kora miatt. Vagy lehet hogy ő sem szereti az ölelgetést.

2020. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt írom, hogy ne problémázz fölötte. Igaza van annak, aki azt írta, hogy némelyik fiú a kamaszkor idején szinte szégyelli, hogy őt egy nő (leány, asszony) ölelgeti. Babusgatásnak veszi, mert "ő már felnőtt"-nek képzeli magát.
2020. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De itt nem az ölelésről van szó az nálunk már szóba se jöhet ő már simán attól is undorodik ha véletlen hozzáérek a kezéhez
2020. aug. 28. 12:30
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Az én öcsém is ezt csinálja. Egyszerűen csak hagyd békén, ne érj hozzá, ha nem szereti. Lehet hogy tetszel neki mint nő, és ezért kerüli ezeket az érintéseket. Én az unokatestvéremmel voltam igy.
2020. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Mikor csinalja miert nem kerdezed meg?
2020. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ossze van zavarodva a fejeben a sok szexualis vagy meg a maradek dolgok. Most eppen egyik erintes sem artalmatlan szamara, ezert nem akarja.
2020. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Yoda m. ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!


8-as jól tette fel a kérdést.

Az egy dolog, hogy valamiért, nem igazán tudni miért, de undorodik. (Lehet, hogy valami lelki trauma érte... ki tudja.)

A kérdés az, hogy beszélgetni sem hajlandó veled? Mondjuk... olyan, legalább 1 méteres távolságból...

És ha beszélgetni, mondjuk hajlandó veled... (tehát nem keres állandóan kibúvót, hogy most ezért, meg azért nem alkalmas...) akkor tudsz-e vele erről a "jelenségről" diskurálni? Persze kötetlenül, őszinte kíváncsiságtól áthatva.

Egyáltalán, próbáltad ezt?


Az ERŐ legyen Veled!

2020. aug. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!