Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a testvérem...

Mit csináljak ha a testvérem undorodik tőlem?

Figyelt kérdés
Pár éve nagyon jóba voltunk és mostanában is jóba vagyunk csak nem engedi meg hogy hozzáérjek ha véletlenül is hozzáérek akkor fújjozik meg ilyenek és ha elmegyek mellette már akkor is elhúzódik (ő 15 fiú én 16 lány)

2020. aug. 26. 22:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szoktam vele beszélgetni de ha ezt a témát felhozom akkor mindig kerülni ezt a kérdést
2020. szept. 1. 21:07
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Hagyjuk már ezt a lelkitrauma érte nem érte magyarázkodást. A legtöbb tini maga a megtestesült lelki trauma.

Tarts fizikai távolságot a fújoló húgodtól ha már ilyenje van, majd kinövi, hidd el!

2020. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Bocsánat, korrigálom magam. Öcsédtől :)
2020. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Arra gondoltam egyből, hogy bejössz neki, amit túlkompenzálva nyom el.

Bármi lehet.

2020. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van ilyen aki kevésbé szereti a kontaktot, pláne ennyi idősen nem tudja a 'nővérem a nyakamba ugrik', egyéb 'leány' nyakamba ugrik szituációt.


Az biztos hogy ne idegesítsd ezzel, ne teszteld. Ne innen építsd fel a kapcsolatotokat, ha közelebb tudtok kerülni egymáshoz társaság szinten, akkor ez magától lazul. + Ha csak hagyod az egészet akkor valószinűleg korral is változik.


Viszont törekedj a jó kapcsolatra, mert még most könnyű megalapozni. Nyilván ezt családja válogatottja de ha nagyobb leszel, akkor jó ha vannak stabil pontok.

2020. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lány, 16 éves.

Én sem szeretem, ha pl ölelgetnek, a vállamra teszik a fejüket, nekemdőlnek, vagy ha ülünk egymás mellett és pl a combunk összeér. Egyszerűen vannak olyan emberek, akik nem szeretik a testi érinkezést.

Az én nővérem is mindig megsértődik, ha megölel, én meg összehúzom magam közben. Nem őt nem szeretem, hanem magát az érzést, hogy valaki hozzámsimul. Lehet a te testvéred is ilyen, nem kedveli a másokkal való érintkezést. Nem feltétlen undor ez, inkább kényelmetlenség.

2020. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!