Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan viselnétek, ha a...

Ti hogyan viselnétek, ha a gyereketek félévet csúszna az egyetemen? Nagyon kifordulnátok magatokból, vagy idővel beletörődnétek?

Figyelt kérdés

Hiába tanultam, készség tárgy, nem ment, tanár meg nem volt, aki segíthetne.

Azt sem értik, hogy nem egy év, mert van keresztfélév.

Szóval ja, meg nem ölhetem magam. Amit tudtam megtettem. Igazából akire számítottam, hogy küld anyagot, nem tette, pedig én 200 oldalakat scanneletem neki. Bejártam, de fokozatosan nehezedett a vizsga is. Rengeteg a ráépülés, 6 félév, nem lehet sumákolni. Meg abban biztam, hogy utolsó vizsgára megtanulom.


Az mire jó, ha úgy teszünk, mintha àltalánosban buktam volna?? Úgyis viselkednek. Hónapokig szitkozódni fognak az megoldás?

Elmondhatatlanul bánt, de nem tudok már mit tenni.


2018. febr. 5. 15:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

én nem borulnék ki és az én szüleim sem borultak ki, mert egy mindig arra neveltek, hogy az ember amibe belekezd azt fejezze is be! Ha otthagytam volna, na akkor biztos kitagadtak volna :-) Csúsztam kemény éveket, hiszen egy idő után behozhatatlan a hátrány..előszór csak egy alapozó tárgyból buktam amire másodéven épült hat másik...már 1 év. A hat tárgyból - mind a hatra épültek tárgyak - 2 nem sikerült szintén csúsztam 1 évet. Harmadéven nem sikerült megint egy tárgy megint csúsztam amikor meg be akartam hozni a lemaradást akkor meg a többi tárgyammal maradtam el.....de végül mindent megcsináltam..kínkeservesen, de megcsináltam. Aki otthagyja 25 év múlva sem lesz diplomája aki csinálja előbb-utóbb meglesz az...a kérdés az illetőnek fontos-e annyira, hogy küzdjön érte? Másrészt magadnak nehezíted meg az életed ha csúszol és neked kell bepótolnod is nem másnak! Ez a addig nem tudsz dolgozni meg hülyeség....az ember szeresse a szakját és legyen hivatástudata ne azért menjen mert sok pénzt kap érte azt megette a fene..az nem motiváció amikor bedölnek a dolgok ekkor hagyták ott legtöbben, mert hogy ők nem tanulnak + 1-2-3 stb évet. Ő döntésük! Nekem ez elképzelhetetlen lett volna! De mindenki döntse el mit akar aztán saját maga miatt csinálja..a környezeted miatt nem fog menni a szigorlat pl csak ha saját magad is akarod elsősorban magad miatt!


A szüleim jó fejek :-)

2018. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!