Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan viselnétek, ha a...

Ti hogyan viselnétek, ha a gyereketek félévet csúszna az egyetemen? Nagyon kifordulnátok magatokból, vagy idővel beletörődnétek?

Figyelt kérdés

Hiába tanultam, készség tárgy, nem ment, tanár meg nem volt, aki segíthetne.

Azt sem értik, hogy nem egy év, mert van keresztfélév.

Szóval ja, meg nem ölhetem magam. Amit tudtam megtettem. Igazából akire számítottam, hogy küld anyagot, nem tette, pedig én 200 oldalakat scanneletem neki. Bejártam, de fokozatosan nehezedett a vizsga is. Rengeteg a ráépülés, 6 félév, nem lehet sumákolni. Meg abban biztam, hogy utolsó vizsgára megtanulom.


Az mire jó, ha úgy teszünk, mintha àltalánosban buktam volna?? Úgyis viselkednek. Hónapokig szitkozódni fognak az megoldás?

Elmondhatatlanul bánt, de nem tudok már mit tenni.


2018. febr. 5. 15:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Matematika III. a tárgy, azt nem akarom leírni hova járok.
2018. febr. 5. 15:11
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg az átlagot, többen csúsznak mint nem. Ne idegeskedj ezen, legalább a többi tárgyat csinálni tudod, és könnyebb lesz a végén.
2018. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Körgáz v BME :D


De kit érdekel, csúszol-csúszol.


Én is csúsztam anatómiát, nagy cucc.

2018. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Én is csúsztam, én is pont az anatómiát,mégse tettek otthon vasvillára. :)
2018. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Kérdező95 válasza:
81%
Kérdező, a szüleidnek van egyetemi vagy hasonló végzetsége?
2018. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem fordulnék ki magamból. Tudom, hogy az egyetem más, mint a gimi, főleg, ha egy nehezebb szakról van szó. Nem bánkódni kell, hanem még nagyobb kitartással tanulni és tanulni.
2018. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Utolso te is arra gondolsz h ő az,három kérdése volt már legalább? Egyik mit hazudjon vizsga ra menetelnél,mert számon tartják a neptunban,pf szülő mit keres a neptunjában? :O
2018. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Azokat én is olvastam, de nem én voltam. Most tudtam meg az eredményt.
2018. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Két profilod is van? Érdekes te vagy a kérdező?
2018. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki szórakozik :D
2018. febr. 5. 15:29
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!