Apukám+Ip7 szerintetek?

Figyelt kérdés

Szülinapomra szeretnek egy iphone 7-et. Mielott barki is kerdezne, nem 10 eves vagyok!

Kituno lett a bizonyitvanyom, jol viselkedem. Egyszoval sztem megerdemlem. A csaladom sincs rossz anyagi helyzetben, szval megengedhetnenk magunknak, de apukam ellenzi, anyukam engedne...nem ertem, hogy ezt miert csinalja, nem vagyok elkenyeztetve sem!

Valaszotokat elore is koszonom



2017. júl. 15. 11:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kitűnő bizonyítványoddal, és nem a munkáddal akarsz megszerezni egy iPhone 7-et, akkor te még nagyon kis gyerek vagy :D


Én jobban keresek szerintem, mint a szüleid, de nekem is csak azért van iPhone-om, mert ez a céges telóm. Ennyi idősen egy iPhone 5S, SE is bőven elég lenne.

2017. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Apukád+Ip7 = ApukádIp7
2017. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled, mert jól tanulsz és jól viselkedsz? Ez nem így működik. Azért a pénzért meg kell dolgozni. Én nekem (sajnos - pedig mérnök vagyok, csak női kiadásban) majdnem 2 hónapig kellene minden hajnalban felkelnem, bejárnom a munkahelyre és végignyomnom 8,5 órát, hogy vehessek egy Iphonet (és akkor semmi más kiadás). Szerintem nem vagy tisztában az anyagi helyzetetekkel sem teljesen, azzal meg pláne nem, mennyit kell gürizni egy ilyen összegű telefonért. Én is kitűnő voltam mindig, meg jó gyerek, meg segítettem, de eszembe nem jutott volna ilyesmit kérni. Így is felneveltek, etettek, ruháztak...a saját pénzüket költsék már saját magukra, de legalábbis arra, amire ők gondolják. Amennyiben apukád szerintem (lehet csak egyenlőre) nem kapsz ilyen telefont, akkor ezt fogadd el. Igen is, el vagy kényeztetve szerintem.
2017. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
*apukádtól, egyelőre
2017. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de válaszolok: Kituno lett a bizonyitvanyom-ebből a válaszból látszik, hogy max 8.-os vagy. Tehát azért még bőven a 10-14 éves koraidat taposod...
2019. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!