Apukám+Ip7 szerintetek?

Figyelt kérdés

Szülinapomra szeretnek egy iphone 7-et. Mielott barki is kerdezne, nem 10 eves vagyok!

Kituno lett a bizonyitvanyom, jol viselkedem. Egyszoval sztem megerdemlem. A csaladom sincs rossz anyagi helyzetben, szval megengedhetnenk magunknak, de apukam ellenzi, anyukam engedne...nem ertem, hogy ezt miert csinalja, nem vagyok elkenyeztetve sem!

Valaszotokat elore is koszonom



2017. júl. 15. 11:56
1 2 3
 11/25 Dzseri ***** válasza:
89%
menj el nyári munkára ha szeretnél egyet és kérd meg őket, hogy a különbözetet adják ajándékba
2017. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha "nem 10 éves" vagy, akkor a kitűnő bizonyítvány a saját érdeked, a jó viselkedés meg alap. Egyik sem indokol negyedmilliós telefont ajándékba.
2017. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Fú, kérdező, te aztán érdekes gyerek vagy.

1. Magadnak tanulsz. Jól viselkedsz, ez alap. Dicséretet érdemelsz érte, és kész.

2. Olyat egy gyerek ne mondjon, hogy megengedhegnénk magunknak, mert nem te keresed meg azt a pénzt, aminek az elszórását meg akarod engedni.

És főként: ez szerinted így működik, hogy szülinapodra kijelented, mit kérsz? Más gyerek örül egy tábla csokinak, és nem kérdezik meg, mire tart igényt.

Szóval vagy igenis el vagy kényeztetve, vagy csak nem tudod, mennyit kell dolgozni, gürizni egy iphone áráért.

2017. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy gyereknek teljesen felesleges egy iPhone 7, hacsak nem az a cél, higy leussenek érte
2017. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem 10 éves vagy, hanem valószínűleg 13. De ha több lennél akkor sem értemén: minek neked egy 200 ezer forintos telefon.

Írj egy listát, hogy mi olyan van, amit ez tud és egy 50 ezer forintos társa nem.


"A csaladom sincs rossz anyagi helyzetben, "


Ez meg nem jelent semmit. Egy gyereknek az esetek döntő többségében fingja sincs róla, hogy milyen a szülei vagyoni helyzete. Mennyit keresnek? Mennyi a havi átlagos kiadásuk? Van hitelük? Mennyi pénzt tesznek félre havonta? Mennyi tartalékuk van? Milyen várható jövőbeli kiadásaitok lesznek (egyetemre megy valaki, lakásfelújítás, autó karbantartás stb.)? Egy iPhone 7, akárhogy is nézzük többe kerül mint egy átlagos havi fizetés. Ennyit nem adnék ki egy gyerek telefonjára.

2017. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
És nem engednek dolgozni hogy megkeresd az árát? Az meg hogy jól tanulsz a kötelességed, a te érdeked nem érdemelsz jutalmat miatta.
2017. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mást simogass a telefon helyett.
2017. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A 8 eves unokaocsem 4 évig gyűjtött notebookra miután a nővérem megmondta neki, hogy o ha teheti ha nem nem veszi meg neki mert nincs szüksége ra. És megcsinálta. Igaz hogy névnapra, szülinapra, húsvétra, karácsonyra, kb bármire kizarolag penzt kert (mar ha megkerdeztek tole) es amit kapott abba tette bele. De megcsinálta. Valszleg tobb esze van 12 evesen mint neked. Mi felnottek meg tatott szajjal tamogattuk, hogy ilyen kis kitartóan kuzd a saját celjaert.
2017. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Jeles tanulo vagyok a megye legjobb gimijenek matek tagozatan,sportolok,jol viselkedem,a csaladunknak vallalkozasa van. Tudod,milyen telefonom van? Valami 2 evvel ezelotti Samsung,fogalmam sincs mar,milyen modell.

Telefonalni lehet vele,internetezni,zenet hallgatni,fotokat kesziteni. Kb 40 ezer forintba kerult.

Meselj,mivel tud tobbet az Iphone? Megprobalnak kirabolni,ha meglatjak a kezedben? Ez aztan nagy elony. En is jarkalhatnek Iphone-nal,de azt a penzt inkabb felreteszem,vagy valami ertelmes dologra kolton.

2017. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

én elég jól keresek magyar viszonylatban, de nekem is egy hónapot kellene dolgoznom egy ilyen telefonért.

egy hónapig ott rohadni azért, hogy a hülyegyerek kapjon egy telefont, amivel tud nagyzolni az üresfejű osztálytársai előtt.

hát nem.

2017. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!