Apukám+Ip7 szerintetek?

Figyelt kérdés

Szülinapomra szeretnek egy iphone 7-et. Mielott barki is kerdezne, nem 10 eves vagyok!

Kituno lett a bizonyitvanyom, jol viselkedem. Egyszoval sztem megerdemlem. A csaladom sincs rossz anyagi helyzetben, szval megengedhetnenk magunknak, de apukam ellenzi, anyukam engedne...nem ertem, hogy ezt miert csinalja, nem vagyok elkenyeztetve sem!

Valaszotokat elore is koszonom



2017. júl. 15. 11:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
És mi a kérdés?
2017. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Mert az iphone egy fos mobil, nekem is volt, egy év után teljesen tönkrement, de addig se szerettem.
2017. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Akkor te voltál a béna, én 2011 óta megállás nélkül használom őket, 0 bajuk volt.
2017. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Apukád+Ip7=nem engedi


Kérdezted egyébként tőle, hogy miért ellenzi? Megindokolta?

Azt meg értjük, hogy nem 10 éves vagy, de mégis mennyi vagy? Nem mindegy, hogy 12 vagy 17.

2017. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

"Kituno lett a bizonyitvanyom, jol viselkedem."

Értelmes gyereknél ez alap.


"A csaladom sincs rossz anyagi helyzetben, szval megengedhetnenk magunknak"

A szüleid pénzét nem te osztod be kis pofatlan majom. Attól hogy jól keresnek, még nem körülötted forog a világ. Lehet gyűjtenek valamire.

2017. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Lenyegtelen hogy hany eves vagy, vagy hogy milyen lett a bizonyitvanyod, tularazott divatmobilt en sem vennek meg milliomoskent sem.
2017. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Én sem vennék 200 ezrest telefont a gyereknek. Magamnak sem.

Amúgy meg hogy viszonylag jól keresnek, nem azt jelenti, hogy ilyenre akarják szórni a pénzt.

2017. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez komoly? Nem valami direkt provokáló kérdés? csak mert mikor én cca 10 éven keresztül minden évben kitűnő bizonyítványt vittem haza, és 0 szaktanári figyelmeztetés volt az ellenőrzőmben, az volt a jutalmam, hogy elmondták, büszkék rám, sokra viszem majd, amúgy meg magamnak tanulok. Az, hogy rendes vagy, alap, és nincs rajta semmiféle jutalmazandó
2017. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Miért evidens a mai gyerekeknél hogy anyuci apuci mindent a fenekük alá tesz?

Amióta az eszemet tudom, minden komolyabb dolog árát összespóroltam zsebpénzből, diákmunkából, kezdve az első telefonommal, majd a másodikkal, és aztán a harmadikkal is, amíg otthon laktam.

Iskolába nem való csúcstelefon. Gyereknek még kevésbé. Apukádnak ebból a szempontból igaza van, de ha komolyan akarod, akkor spórold össze az árának legalább a felét, hogy lássák a szüleid, valóban teszel érte, és nem csak várod, hogy a szádba repüljön a sült galamb.

2017. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha már nem vagy 10 éves miért nem mész el dolgozni és veszel magadnak? Én pont ezt tettem mert tudtam, hogy mástól a büdös életbe nem kapok olyat, amit szeretnék. Attól, hogy még normálisan viselkedsz és jól tanulsz nem jogosít fel arra, hogy bármit is követelj a szüleidtől. És nem hiszem, hogy a te dolgod lenne beosztani a pénzt a családban. Én sem vennék 200ezres telefont, még ha volna is ennyi fölös pénzem. Mi szüksége van erre egy tinédzsernek? 70-80 ezer Ft-ért már olyan telefonokat kapni, ami gyakorlatilag minden igényt kielégít. A megmaradt pénzt meg sokkal hasznosabb dolgokra is el lehet költeni, mint luxuscikkekre, nem?
2017. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!