Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ekkora szégyen, hogy...

Tényleg ekkora szégyen, hogy nem lett meg a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Szóbeli sikerült írásbeli nem, így nem kapok diplomát.végzős egyetemista vagyok, szakdolgozatott leadtam már. Most a szüleim mondták diplomaosztómra nem jönnek el. Nem szégyenkeznek miattam.
2017. ápr. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
79%
#15-16: van, akinek könnyen megy a nyelvtanulás, van, akinek nem. A kérdező az írásbelin csúszott el, ami tele van idióta grammatikai feladattal, olyanokkal, amikre később a büdös életben nem lesz szükség. Az informatikus fiam mindennap angolul kommunikál, legtöbbször telefonon az ügyfelekkel, munkatársakkal, sok köztük olyan akcentussal beszél, hogy angol anyanyelvű is alig érti, noha az írásbelije neki is második nekifutásra lett meg. Nem a papírtól fogsz tudni használni egy nyelvet.:-)
2017. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
12%
Jesszusom ez a sok lepontozás. :D Úgy látom elég sok szerencsétlen ember van itt. :D
2017. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem szégyen.

De lehangoló, hogy egy rohadt nyelv miatt ekkora buktató van.

2017. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
35%

Komoly, hogy elmész a diplomaosztóra úgy, hogy nem kapsz diplomát?

Nálunk eleve nem is lehetett, de eszembe nem jutott volna. Abszurd.

Pedig nekem se lett meg mind a 2 (!) nyelvvizsga, amit kértek (csak az első). 2 szakmai közép vagy 1 általános felső + 1 szakmai közép.

2017. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
54%
Például te, kedves nyelvzseni, igen, elég szerencsétlen embernek tűnsz. Rendkívül korlátolt képességekre utal, ha valaki nem képes agyilag eljutni odáig, hogy az emberek többsége bizonyos dolgokban tehetségesebb, míg másokban nem az.
2017. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
89%

ez neked kudarcélmény, a szüleidnek meg csalódás


könnyen túl lehet lépni rajta úgy, hogy utánanézel a most elkövetett hibáidnak, és a következő vizsgaidőpontig következetesen gyakorolsz

2017. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem szégyen. Van, akin nagyon nehezen tanul nyelveket. Most már több időd lesz a nyelvvel foglalkozni, hogy a következő vizsgád sikerüljön.

Az a gáz, amikor valakinek évekig porosodik a diplomája a nyelvvizsga hiánya miatt.

2017. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
5%
Tudod miért frusztrál ennyire? :D Azért mert ha valaki meg a bölcsészettudományokban tehetséges akkor azt lenézik. Akkor hogy is van ez? :D Ahhoz nem kell ész, csak szerencse?:D
2017. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem szégyen! Próbálkozz újra. Idővel rá fogsz jönni, hogy sokkal nagyobb problémák lesznek az életben. A szüleid pedig lehetnének emberségesebbek. Örülnének neki, hogy idáig vitted. Lehettél volna egy problémás, drogos esetleg egy beteg gyerek is.
2017. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Kérdező! Üdv a hazai frontról... :) Attól is függ, milyen nyelvvizsgád szándékozol letenni. Az oltogatóknak meg csak annyit, hogy akkor ti nem jártatok középiskolába... Az átlag magyar idegen nyelv oktatás a béka hátsója alatt van. Emelt nyelvoktatás volt nekem is angol és németből, bár mindkettő sikerült, de pokolian szenvedtem vele. Kérdező, nem csak te jársz ebben a cipőben, valóban akkor jelentene problémát, ha utána nem próbálkoznál. Nyugodj meg, másoknak a jogosítvány ilyen. A diplomaosztó pedig egy szép élmény, ne hagyd ki kérlek, ha vannak esetleg barátok és ismerősök, akkor őket hívd el. Ha pedig a szüleid emiatt nem jönnének el, az elég gáz mérce... Kitartás és hajrá! :D
2017. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!