Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húsvétkor nyuszit vesz a...

Húsvétkor nyuszit vesz a gyereknek, majd megöli és megeteti vele. Mi van a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen történetet tudok a közeli ismerettségi körömben is, ahol a szülők a kis gyerekeknek húsvétra nyulat hoztak, a gyerekek örültek neki nagyon.Majd pár nappal később azt hazudják a gyereknek,hogy eltűnt a nyúl vagy ilyenek, közben meg épp azt ebédelik.De sokszor meg is mondják a szülők,hogy mi lett vele.

Az ilyennek mi értelme van?

Bár szeretem az állatokat, de nem vagyok annyira radikális állatvédő, eszek húst,bőr cuccaim is vannak stb..Szóval nem ez a része háborít fel, hanem az, hogy miért kell ezt tenni a gyerekkel? Megszereti az állatot, erre szó nélkül megölik és megeszik? Minek visznek egyáltalán haza ilyenkor nyulat, ha nem akarják megtartani házikedvencként?Minek kell akkor a gyerekek közé vinni?

Van olyan ismerősöm,aki már rég felnőtt, de a mai napig emlékszik erre, és még mindig nem érti ő sem,hogy a szülei ezt hogy tehették.

Van itt olyan aki ezt szokta csinálni húsvétkor ?Kérlek valaki magyarázza már el,hogy ez miért jó.

Ha valaki nyulat akar enni,akkor vagy vegye meg félkészen,vagy úgy intézze a dolgot,hogy a gyerekei ne tudjanak hozzá kötődni, kimaradjanak ebből.

Ha meg annyira nyulat akar adni húsvétkor a gyerkőcöknek, akkor keressen fel egy hobbitenyésztőt és annak tudatában vegye meg,hogy akár 10 évig is velük lehet a nyuszi, ugyanolyan felelősség mint a kutya vagy a macska tartása.


2017. márc. 29. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
16%
Te kérdező elmehetnél bulvár szennylapfirkásznak, olyan cimet adtál a kérdésednek.
2017. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
0%

#61


Az!

2017. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek, hogy a házikedvenc szerepére vett nyulat ne együk meg. A szépelgő, "vidéki"-ző panelprolik viszont, akik a pörköltet jóízűen zabálva borzadoznak a "vidéki" állatgyilkos barbárokon, végtelenül szánalmasak. Megjegyzem, a nyulat nem leszúrják, hanem - háztáji módszerrel - fejjel lefelé lógatva tenyéréllel tarkón ütik, eltörve a gerincét. Onnan tudom, hogy apám is tartott, 16 évesen már magam is öltem, meg is nyúztam, kibeleztem és megsütöttem. A húsa nagyon finom és egészséges.:-)
2017. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Brékint! itt Pesten a panelházak tövében valaki folyton csirkét vágott pénteken...!:DDD azt a rohadt kotkodácsolást stb.!! A lakók nem élvezték annyira a show-t...

azért ez már hobbinak minősült!:P

2017. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!