Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bírja elviselni...

Miért nem bírja elviselni anya, ha nálunk van a barátom?

Figyelt kérdés

Pedig bírja őt, ha nem nálunk vagyunk, hanem elmegyünk valahova, akkor semmi kifogása az ellen, hogy a barátom is jöjjön, sőt sokszor ő hívja, meg akkor beszélget vele stb.

Viszont hogy átjöjjön hozzánk, hááát.. már azt is sokallja, hogy kéthetente egy estét nálunk töltsön (péntek kora estétől szombat ebéd utánig)

Az ilyeneket már 2-3 hétre előre le kell szervezni vele, és még akkor is jön a keverés az utolsó pillanatban, hogy ő fáradt és korán aludni akar, stb, egyrészt nem értem, ebben miért gátolná, hogy a szobámban ott van a barátom, másrészt kamu, mert ilyenkor ha inkább a barátom szüleinél vagyunk, akkor látom facebookon hogy anya még este 11-kor is osztogat meg képeket meg mindent...

Tőle már kérdeztem, mi baja vele, de annyit mond, hogy semmi, majd jövő hétvégén átjöhet, de addigra mindig épp közbe jön valami "véletlenül".

Valaki érti ezt? Mi baja azzal, ha nálunk van, ha egyébként nincs vele baja mint emberrel??


2016. nov. 28. 11:03
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Ok nem szeretnenek "rendszer" szinten idot tolteni a maganszferamban... de latom, kerdezo, ezt neked valamiert nagyon nehez megerteni, hogy mi a kulonbseg akozott, hogy valakit kedvelek, szeretek, elfogadok, baratkozom vele es akozott, hogy beengedem rendszeresen a maganszferamba, a kozvetlen eletterembe. Plane, ha meg mas miatt kene beengednem allandoan.
2016. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
75%

"Akkor neked a legjobb barátok is idegenek amúgy? Munkatársak, volt osztálytársak, volt katonatársak, akármik? "


Ha arrol van szo hogy nalunk lakjanak akkor bizony idegenek.



"Plusz a férjed/nejed közeli rokonai is idegenek? "


Ok mar nem, de veluk is csak ugy kenyelmes par napig egyutt lakni hogy van vendegszoba es vendegfurdo.



"Hogy lehet valaki ennyire zárkózott és elutasító?"


Hogy lehet valaki ennyire buta, onzo es korlatolt?

2016. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor neked a legjobb barátok is idegenek amúgy? Munkatársak, volt osztálytársak, volt katonatársak, akármik? "


Hát nem is alszanak itt kéthetente hétvégén.

2016. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Szóval én tolerálok mosolyogva minden vendéget, aki miatt kipaterolnak a szobámból (és tényleg őszintén nincs ezzel bajom, ki lehet bírni), de önzőség, ha szeretném, hogy kéthetente pár órát ott töltsön a párom, amitől a szüleimnek SEMMI nem változik, max annyi, hogy vacsi mellett eggyel több emberrel tudnak beszélgetni?

Amúgy lehet, hogy nálatok nem mennek rendszeresen vendégek, de hozzánk igen, nem tudom, ezen mi a hihetetlen, és mindenki szívesen van látva, kivéve a barátom.

2016. nov. 29. 14:26
 45/45 A kérdező kommentje:

"veluk is csak ugy kenyelmes par napig egyutt lakni hogy van vendegszoba es vendegfurdo."

Mint írtam, a fürdő nem téma, kb kézmosásra használja a barátom. Vendégszobának meg ott az én szobám a számára. Akkor mi a probléma?

Jesszus, nem anyámék közé fekszik be aludni :DDDD

2016. nov. 29. 14:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!