Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az anyámmal...

Mit tegyek, ha az anyámmal nem tudjuk elviselni egymást?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megpróbáltuk megoldani a helyzetet,de mindig a veszekedésig fajulnak a dolgok. Sehova nincs mennem.

2016. máj. 21. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Nyerd meg a lotto ötöst sürgösen! (Tudod ennyiböl ennél okosabbat nem lehet mondani.)
2016. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak így menne.
2016. máj. 21. 16:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem megváltó tippeket szeretnek,csak valami olyat,ami hátha segítene/másnak bevált.
2016. máj. 21. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne tartsátok a kapcsolatot. Most komolyan, mit vársz, végy 3 varangyepét, holdtöltekor aprítsd fel és keverd az anyád arckrémjébe, és onnantól majd jól bánik veled?
2016. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy vannak itt olyan emberek,akik már találkoztak az életükben hasonlóval. Fentebb is irtam,hogy nem kell nekem semmi világmegváltó dolog,csak valami egyszerű,ha van.
2016. máj. 21. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Normális tanácshoz azért szerintem több infó kellene...

Mert akár lehetsz egy tizenéves tini, akinek nem tetszik az otthoni rendszer és ez lehet a vita forrása pl.

2016. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod a körülményeidet, így tanácsot sem tudunk adni. Hány éves vagy, tanulsz még vagy dolgozol? Lehetőség-e az elköltözés kollégiumba, albérletbe, rokonhoz? Van-e külön jövedelmed? Ha nem tudsz külön menni, kénytelen vagy anyáddal maradni és elviselni. Csöndben, főleg ha ő tart el!
2016. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne többet tudni, ha még iskolába jársz semmit nem tehetsz amíg az édesanyád a gyámod, esetleg ha már nagykorú vagy suli után vagy érettségi szakma időben, elkezdhetsz munkát keresni, én így tettem, kerestem munkát, vártam a fizetést, néztem albérletet és elköltöztem, azóta a magam ura vagyok :)
2016. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ugyan ebben a cipőben vagyok én is.


Anyám egy kriminális eset...Soha nem jöttünk ki jól egymással. De nem csak engem "szadizott" hanem Aput is sokat csesztette...igazából erre még én sem találtam meg a megoldást. Ha látom hogy hülye, akkor inkább hozzá sem szólok. Nagy ritkán vannak jó napjai, akkor úgymond elvagyunk, de ez egy évben ha max 10 nap összesen...Sokszor már a páromat is idegesíti, hogy hogy viselkedik anyám, vagy a kis harcunk de ez van. Én sem tudok még sajnos elmenni itthonról, nem rég végeztem az egyetemen, fél éve csak 4 órás munkahelyem van; meg van kötve a kezem és el kell viselnem...

Ha látod hogy "olyan" napja van, kerüld el, ne szólj hozzá. Sajnos mást nem tudok tanácsolni. De ha gondolod írj privit bővebben :)


N25

2016. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Iskolába járok még,17 éves vagyok #8-9 köszönöm a normálisabb válaszokat! Megpróbálom elkerülni vele a vitat meg a rossz napjait.
2016. máj. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!