Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bírja elviselni...

Miért nem bírja elviselni anya, ha nálunk van a barátom?

Figyelt kérdés

Pedig bírja őt, ha nem nálunk vagyunk, hanem elmegyünk valahova, akkor semmi kifogása az ellen, hogy a barátom is jöjjön, sőt sokszor ő hívja, meg akkor beszélget vele stb.

Viszont hogy átjöjjön hozzánk, hááát.. már azt is sokallja, hogy kéthetente egy estét nálunk töltsön (péntek kora estétől szombat ebéd utánig)

Az ilyeneket már 2-3 hétre előre le kell szervezni vele, és még akkor is jön a keverés az utolsó pillanatban, hogy ő fáradt és korán aludni akar, stb, egyrészt nem értem, ebben miért gátolná, hogy a szobámban ott van a barátom, másrészt kamu, mert ilyenkor ha inkább a barátom szüleinél vagyunk, akkor látom facebookon hogy anya még este 11-kor is osztogat meg képeket meg mindent...

Tőle már kérdeztem, mi baja vele, de annyit mond, hogy semmi, majd jövő hétvégén átjöhet, de addigra mindig épp közbe jön valami "véletlenül".

Valaki érti ezt? Mi baja azzal, ha nálunk van, ha egyébként nincs vele baja mint emberrel??


2016. nov. 28. 11:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
15%
Ha a barátod fiú, meg te is fiú vagy, akkor én is nehezen tűrném...
2016. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
69%
Mert anyád este már lezserebben akar lenni, adott esetben hálóruhában mászkálni a lakásban, ha valami kell neki és nem egy idegen férfit kerülgetni a lakásban meg a fürdöszobában. Egyszerüen szeret este minden stressz nélkül lazítani.
2016. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :D

Akkor se szokott "lezserben" mászkálni, ha csak a család van otthon. Melegítőben ücsörög, majd bemegy a fürdőbe, felveszi a fürdőköntösét, kijön, jó éjt kíván, majd bemegy a hálószobába, ahol már a franc se tudja, mit vesz fel hogy abban aludjon. Ugyanezt tudja csinálni, mikor ott a barátom. A fürdőben meg nem kell kerülgetni, mert mi este zuhanyzunk, ő meg reggel, amíg mi még alszunk.

2016. nov. 28. 11:12
 4/45 anonim ***** válasza:
87%

Az én anyukám se nagyon engedte, hogy a párom nálunk aludjon,de nem volt probléma, mert a párom már külön lakott a szüleitől, így mi szívesebben voltunk ott. Aztán idén májusban összeköltöztünk..

Az én anyukám azért nem szerette/engedte, hogy nálunk aludjon a barátom, mert nem akart kerülgetni számára idegen férfit, plusz ha kimegy wcre, vagy valami akkor is ne hallja más, mert nagyon szégyenlős..Plusz ha vendégek vannak nálunk amúgyis stresszesebb, nehezebben tud aludni is. Én megértettem, elfogadtam,aztán elköltöztem,ő meg kiment apukám után külföldre.

20/L 22/F

2016. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem akar a sajat lakasan egy vadidegen emberrel osztoszkodni.


Teljesen normalis, en sem engednem.

2016. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem bírja a vendégeket. Az én anyukám is ilyen, bár az én barátom ritkán van itt és azzal nincs baja (vagyis nem mondja, de nem szereti egyáltalán ha bárki itt van). Én se mehetek le este, mert azt se szereti ha én mászkálok.
2016. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

De nem idegen, 2 éve együtt vagyunk.

Meg pl nyaraláson nem baj, ha "kerülgetnie" kell, otthon meg igen? Egyáltalán miért kéne kerülgetnie? Más a napi rutinunk, azon kívül, hogy enni együtt ülünk le, meg néha direkt összeülünk beszélgetni meg társasozni, még csak nem is kell látnia.

2016. nov. 28. 11:24
 8/45 anonim ***** válasza:
71%

Az előzmények olvasása után csak tippelni tudok.

Talán tudat alatt zavarja, hogy 3 méterre tőle dugtok.

2016. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
58%

Hat akkor ertetlenkedj tovabb, aztan begess mint egy birka hogy "de hat miert, de hat miert"?


Azert mert o van otthon es zavarja ha ott van. Neki az idegen, nem csaladtag. Nem szukseges tobbet tudnod, sem megcafolnod.

2016. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Detto ez volt a helyzet nalunk is. Majdnem szakitasig jutottunk ez miatt 2 ev utan, mert azt se engedte, hogy en menjek hozza. Szerencsere tulelte a kapcsolatunk. Osszekoltoztunk. Mas megoldas nem igen van.
2016. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!