Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bírja elviselni...

Miért nem bírja elviselni anya, ha nálunk van a barátom?

Figyelt kérdés

Pedig bírja őt, ha nem nálunk vagyunk, hanem elmegyünk valahova, akkor semmi kifogása az ellen, hogy a barátom is jöjjön, sőt sokszor ő hívja, meg akkor beszélget vele stb.

Viszont hogy átjöjjön hozzánk, hááát.. már azt is sokallja, hogy kéthetente egy estét nálunk töltsön (péntek kora estétől szombat ebéd utánig)

Az ilyeneket már 2-3 hétre előre le kell szervezni vele, és még akkor is jön a keverés az utolsó pillanatban, hogy ő fáradt és korán aludni akar, stb, egyrészt nem értem, ebben miért gátolná, hogy a szobámban ott van a barátom, másrészt kamu, mert ilyenkor ha inkább a barátom szüleinél vagyunk, akkor látom facebookon hogy anya még este 11-kor is osztogat meg képeket meg mindent...

Tőle már kérdeztem, mi baja vele, de annyit mond, hogy semmi, majd jövő hétvégén átjöhet, de addigra mindig épp közbe jön valami "véletlenül".

Valaki érti ezt? Mi baja azzal, ha nálunk van, ha egyébként nincs vele baja mint emberrel??


2016. nov. 28. 11:03
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Ja amúgy neked egy kapcsolat csak kufircolásból áll? Egyáltalán, neked a szeretkezés az kufircolás? Rossz lehet.
2016. nov. 28. 16:30
 32/45 anonim ***** válasza:
67%

Miért idegeskedsz meg pontozol le mindenkit? Kérdeztél, ők válaszoltak. Gondolom azt vártad, hogy mindenki habzó szájjal fogja anyukádat szidni, és mivel nem így alakult, nagyon nem tetszik.

Szerintem már mindent elmondtak, miszerint anyukád nem szereti a fiúdat kerülgetni a lakásban, és bővebben is kifejtették az okokat. De ha nem tudod elfogadni, akkor be állítsd már be magad annyira végtelenül toleránsnak könyörgöm... Felnőtt nő vagy, gondolkozz el azon amit írtak. De már te se tudod hogy alakítsd a történetet, hogy te kerülj ki jól belőle, gondolok most arra, hogy a saját lakásodban boldogan fogadnád muterodat és az aktuális fickóját...

2016. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam sehova, ha akarod, rakok fel egy screenshotot amin látszik, hogy minden válasz érintetlen, vagy felfele van pontozva.


Mi abban olyan hihetetlen, hogy én nem utálnék ki senkit, amíg nem ad rá okot? :D

2016. nov. 28. 17:30
 34/45 anonim ***** válasza:
15%
Ne érdekeljen. Elég féreg.
2016. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valakivel nem szeretne megosztani rendszeresen a magan, "elo" szferajat, az nagyon nem "kiutalast" jelent.
2016. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 mikeXxX válasza:
2016. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
15%
Senki nem szeret egy idegent kerülgetni a lakásban. FŐleg, ha egy kicsi lakásról van szó és nem egy nagy házról.
2016. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Nagy házunk van. És miért idegen az, akit évek óta ismernek?
2016. nov. 29. 12:36
 39/45 anonim ***** válasza:
28%
nem kozvetlen csaladtag -> idegen.
2016. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Akkor neked a legjobb barátok is idegenek amúgy? Munkatársak, volt osztálytársak, volt katonatársak, akármik? Plusz a férjed/nejed közeli rokonai is idegenek?

Hogy lehet valaki ennyire zárkózott és elutasító?

2016. nov. 29. 13:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!