Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bírja elviselni...

Miért nem bírja elviselni anya, ha nálunk van a barátom?

Figyelt kérdés

Pedig bírja őt, ha nem nálunk vagyunk, hanem elmegyünk valahova, akkor semmi kifogása az ellen, hogy a barátom is jöjjön, sőt sokszor ő hívja, meg akkor beszélget vele stb.

Viszont hogy átjöjjön hozzánk, hááát.. már azt is sokallja, hogy kéthetente egy estét nálunk töltsön (péntek kora estétől szombat ebéd utánig)

Az ilyeneket már 2-3 hétre előre le kell szervezni vele, és még akkor is jön a keverés az utolsó pillanatban, hogy ő fáradt és korán aludni akar, stb, egyrészt nem értem, ebben miért gátolná, hogy a szobámban ott van a barátom, másrészt kamu, mert ilyenkor ha inkább a barátom szüleinél vagyunk, akkor látom facebookon hogy anya még este 11-kor is osztogat meg képeket meg mindent...

Tőle már kérdeztem, mi baja vele, de annyit mond, hogy semmi, majd jövő hétvégén átjöhet, de addigra mindig épp közbe jön valami "véletlenül".

Valaki érti ezt? Mi baja azzal, ha nálunk van, ha egyébként nincs vele baja mint emberrel??


2016. nov. 28. 11:03
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, azért, mert a saját nyugalma szemmel láthatóan fontosabb neki, mint a te boldogságod.

#9, csak a Kérdezőt tudod leszólni, vagy van előre mutató javaslatod is?

2016. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell odavinni a fiut ejszakara aztan ennyi. Gondolom mindenkinek van sajat ágya ahova szepen hazamehet ejszakara. majd jatszanak akkor felnottet ha azok is lesznek.
2016. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
72%
Majd kb. 35-40 eves korod korul megerted, hogy miert nem szeretnek emberek idegeneket kerulgetni a lakasukban, mert akkor mar te sem leszel olyan rugalmas, es nehezen viseled, ha barmi "uj" bele akar maszni az eletteredbe.
2016. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
16%
Fél, hogy otthon este nem bír majd ellenállni a kísértésnek, és rámászik a csávóra.
2016. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
59%

Nezd, nekem lanyom van, igaz meg fiatal ezert nem tema, de a jovoben en sem akarnam hogy ott aludjanak a pasijai. Nem azert mert esetleg dugnanak, dugjanak csak, engem nem zavar.


Az viszont zavarna hogy ha kimegyek a vecere akkor egy idegennel osztozom, vagy egy idegen utan kell zuhanyoznom a sajat furdoszobamban, vagy ha lemegyek pizsamaban a nappaliba akkor ott egy idegen.


Ha egy varosban laknak, lathatjak egymast amikor csak akarjak, akor semmi sem indokolja ezt az ottalvos jatekot.

2016. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

De az o unokatesojanak a pasija, akivel ketszer beszelt eddig elete soran, bezzeg szivesen latott vendeg. O nem vadidegen?

Nyilvan a megoldas az lesz majd egyszer, hogy elkoltozok, csak szeretnem megerteni, hogy MIERT ilyen.


Egyik valaszolo: Miert, miben mas az, ha nem tole 3 meterre "dugunk", hanem valahol messzebb? :D ok se mennek el hotelbe apammal, gondolom :D

2016. nov. 28. 13:48
 17/45 anonim ***** válasza:
56%
És mi van ha a "vadidegen ember" a jövőbeli vej? :D
2016. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
54%

Túl sokat van ott. Rendszeresen.

És tényleg attól, hogy a barátod, meg nyaraltatok egyedül, még idegen a számára. Nem osztozik a fürdőjén, wc-jén az ember rendszeresen idegenekkel. Az más, ha néha valaki elmegy vendégségbe. De nálatok ez rendszer.

Meg egyébként is, nekem nagyon fura szokás ez a gyerekkorban ott alvás. És soha nem vittem haza fiút ott aludni. Feljött délután. De nem nyúztam soha a szüleimet, hogy hadd aludjon ott.

2016. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
72%
A szivesen latott vendeg evente jon. A baratod nem. Ez a kulonbseg.
2016. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
73%

Olyan vagy, mint a Fluimucil reklám. Miért, miért, miért?

MERT.

2016. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!