Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudtok gyerekkel...

Hogyan tudtok gyerekkel nyaralni? (Nem provokatív kérdés! )

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem, szóval még nem tudom, hogyan működik ez. Nem rossz, hogy nem tudtok úgymond teljesen kikapcsolódni, mert mindig a gyerek után kell rohangálni? Ne csináld ezt, ne mássz fel oda, gyere onnan, mert bajod esik, egyél már, mert menni kellene, stb...
2016. júl. 30. 19:51
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2016. júl. 31. 09:43
 22/33 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező! Te is elég gané módon válaszoltál a tizenkettesnek, szóval ne pattogj, hogy ő idegesítő. Személy szerint semmi rosszat nem látok a válaszában.

Egy tizenhárom éves "görcs"

2016. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Akkor fogjatok kezet, és pattogjatok együtt gyerekek. Baromira nem nektek szólt a kérdés továbbra sem. Lehet menni a játszótérre. Ignorálva vagytok.
2016. júl. 31. 09:58
 24/33 anonim ***** válasza:
7%
Khmm...elfelejtetted, hogy ez az oldal nem csak felnőtteknek szól. Amúgy mit is követtünk el, hogy el vagyunk küldve a játszótérre? Az a baj,hogy fiatalabbak vagyunk és nem hallgatunk? Ha lesz gyereked ő is lesz tini. Vele is így fogsz viselkedni, ha hozzá mer szólni valamihez?
2016. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
81%

Ha ilyen arrogáns, kioktató módon reagálsz egy KÉRDÉSRE (nem valami sértő, ostoba kijelentésre), ráadásul azon az igen gyengécske alapon, hogy már belekóstoltál néhány óráig (:D) abba a tevékenységbe, amiről a kérdés szólt, akkor ne csodálkozz, ha helyretesznek, kiscsillag. Hogy jössz te ehhez? A kérdésre érdemben válaszolni nem tudsz, ugyanis más szitu egy-egy félórára vigyázni a kistesóra, abban a biztos tudatban, hogy hamarosan visszaadod a felelősséget az illetékesnek, mint a saját gyerekedre odafigyelni a nap 24 órájában, hosszú évekig. A kettőt össze sem lehet hasonlítani, tudom, mert mindkettőt csináltam.:-)

Úgyhogy tényleg fogd kézen a 13 éves barátnődet, és menjetek a trambulinra ugrálni, ne itt pattogjatok.

2016. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyunk baránők, nem is ismerem :D
2016. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
barátnők*
2016. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mentálisan hasonlóak vagytok.:D
2016. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
10%
Kell egy mentális társ is, na :P
2016. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Jaaj isteneem :DDD

A 26-os válaszolóval egyetértek...

Basszus, már egy kérdésre sem lehet válaszolni?!

Bocs hogy élek :DD

Ha lesz gyereked és eljutsz arra a szintre, hogy fáradt vagy, eleged van mindenből, és már kezd zavarni, őt is ''idegesítő görcs''-nek fogod nevezni?:'))

Előre sajnálom...

Nem tudom hogy min kaptad fel ennyite a vizet, semmi sértőt nem írtam. Ha meg nem bírod elfogadni ezt az egészet, ne tervezz gyereket.

Attól hogy gyerek vagyok, még ugyanúgy ember vagyok, és ha akarnám, én is mondhatnám rád hogy ''idegesítő görcs'' vagy, de bármi mást is kitalálhatnék.

Eddig az a minimális tisztelet tartott vissza, amit mindenkinek érezni kéne mindenki iránt (valószínűleg te ezt nem érzed...), de ha így próbálsz sértegetni, akkor már én sem tisztellek...

Ne is foglalkozz velem, ''csak'' egy gyerek vagyok, de ha neked bármikor is lesz, gondolkozz el egy kicsit azon, hogy érdemelne-e ilyen bánásmódot...

Üdv: egy gyerek :')))

2016. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!