Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudtok gyerekkel...

Hogyan tudtok gyerekkel nyaralni? (Nem provokatív kérdés! )

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem, szóval még nem tudom, hogyan működik ez. Nem rossz, hogy nem tudtok úgymond teljesen kikapcsolódni, mert mindig a gyerek után kell rohangálni? Ne csináld ezt, ne mássz fel oda, gyere onnan, mert bajod esik, egyél már, mert menni kellene, stb...
2016. júl. 30. 19:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Mi egy ideig minden évben béreltünk lakóautót. Már akkor is, mikor még ketten voltunk, és azzal mentünk mindenfele. Kényelmes, mert minden benne van ami kell. Most már van sajátunk, azzal megyünk. Vannak gyerekeink is,ők is elvannak benne. Még kicsik, ha elfáradnak, csak lefektetjük őket a klímás lakókocsiba, és kész. Nem nagyon gondolkodunk rajta, hova menjünk, sok helyen voltunk már. És szinte kivétel nélkül úgy indulunk, hogy csak előre az orrunk után. Szállásról, és hasonló dolgokról le van a gond. És szinte bárhol tudunk parkolni. A gyerekek is imádják,és ami fő, nem ismeretlen környezetben alszanak. Akkor megyünk, amikor akarunk oda ahova akarunk, addig, amíg akarunk, nem köt semmi.
2016. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
20%

(Előre is elnézést az esetleges csúnya szavakért...)

14 éves vagyok, de csak azért is leírom a véleményem erről :D

Már nem azért, de basszus, téged soha nem vittek a szüleid nyaralni? Semmi baj sincs azzal, hogy ezt megkérdezted, de remélem először megkérdezted őket is :DDD

Nem tudom hány éves vagy, de szinte biztos vagyok benne, hogy idősebb mint én... és igen, 14 éves fejjel még én is meg tudnék oldani egy vagy több gyerekkel egy nyaralást :DD

Alapból, ha gyereket vállalsz, akkor felelős vagy érte, és mindent meg kell tenned az érdekében, hogy biztonságban legyen:) ha pedig nyaralni viszed, akkor ez az egyik legalapabb dolog...

Semmilyen bébiszitter-tanfolyamot nem végeztem el, néhányszor vigyáztam az öcsémre és ebben tényleg kimerül a tudományom, de ezt gyerekként is tudom...

Szerintem kérj tanácsot a szüleidtől is, ha ennyire nem vagy talpraesett.:))

Ui: semmilyen sértő szándékom nincs, nem bántani akartalak, csak meglepett :D szóval nem kérek privát üzeneteket és lenéző hozzászólásokat. Köszönöm.

2016. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

12-es édes vagy, hogy ilyen hangvétellel tudtál csak megszólalni a nagy 14 éveddel, de inkább maradtál volna csendben, főleg, hogy nem neked szólt a kérdés...

13-as, köszi, majd én eldöntöm, hogy akarok-e gyereket, és hogy nekem való-e, te nem vagy senkim, hogy ítélkezz, és ennek amúgysem volt köze a kérdéshez.

Direkt írtam, hogy NEM PROVOKATÍV KÉRDÉS, de az utolsó két okosnak úgy látszik, nem esett le. Keressetek más kérdést, ahol bunkózhattok.

2016. júl. 30. 22:11
 14/33 A kérdező kommentje:
Ja igen, tizenketteske, ha nem akarsz bántani valakit, akkor ne írj ilyen tenyérbemászó, undorító módon másoknak, de ha már teszed, akkor legalább ne legyen képed utóiratként odaírni, hogy nem kérsz vissza semmit. Én sem akarlak bántani, de egy kis idegesítő görcs vagy, de majd az élet megtanít sok mindenre, és akkor majd talán nem lesz ekkora arcod a semmire.
2016. júl. 30. 22:13
 15/33 A kérdező kommentje:
A többi normális válaszolónak köszönöm, akik felfogták a kérdés lényegét.
2016. júl. 30. 22:15
 16/33 anonim ***** válasza:
16%
#13 vok. Pattogás helyett inkább értöen tanulj meg olvasni! (Persze NEKED!!! nem kötelezö:-))
2016. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Pont, hogy neked kellett volna megtanulni olvasni...de mindegy. Tahóknak hiába beszél az ember. Csak sok van belőletek, ez a baj.
2016. júl. 30. 22:29
 18/33 A kérdező kommentje:
Felesleges ide írnotok, nem olvasom el. Bunkó parasztokra nem vagyok kíváncsi. Törlöm is a listámból.
2016. júl. 30. 22:30
 19/33 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy mondod, nem ismerjük egymást, remélem, nem is fogjuk, ebből kifolyólag nekem sem kell adnom a véleményedre.Fogalmad sincs, miért tettem fel a kérdést. Téma lezárva.
2016. júl. 30. 23:57
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

"egy kis idegesítő görcs vagy"


Az a baj, hogy itt -és máshol- a beképzelt, nagyarcú, mocskosszájú, kis tizenéves süldőlányok hintik az igét, az ő nagy élettapasztalatukkal.

Jó lenne, ha korhatáros lenne ez az oldal, és a 18 év alatti libák, nem okoskodhatnának itt habzó szájjal!!

2016. júl. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!