Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolok arról az anyáról,...

Mit gondolok arról az anyáról, aki 12 éves lányát éjszaka egyedül hagyja?

Figyelt kérdés
Egy olyan társasházban, ahová a közelmúltban többször betörtek. (Amúgy jó környék, pont ezért...) Este/éjszaka hazaugrik hozzá, de megy is el.

2016. márc. 24. 21:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem dolgozni megy, akkor elítélem. Az asszonynak a gyerek mellett a helye.
2016. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha a gyereked nem fél egyedül és beleegyezett, hogy egyedül maradjon akkor szerintem egyszer-kétszer otthon hagyhatod nyugodtan, persze bekulcsolva az ajtó stb stb. Ha nem szeretne egyedül lenni akkor inkább vigyázzon rá rokon vagy menjen át ismerőshöz, barátaihoz estére
2016. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
24%
Tudni kell mi az indok. Ha a létfenntartásért dolgozik éjszaka, talán nem ítélem el. Minden más esetben igen. Bár még ha dolgozik is, nincs senki, akinél alhatna a kislány, vagy ő a nőéknél?
2016. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok ez a nő. Sajnos az okát nem tudom, de nem a megélhetésért dolgozik, az biztos. Azt sem tudom, dolgozik-e vagy szórakozik.
2016. márc. 24. 21:57
 5/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem sem normális dolog! De azt hittem, túlreagálom...
2016. márc. 24. 21:58
 6/53 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem egyszer-kétszer, heti több alkalomról van szó. Nm tudom, hogy a gyermek mennyi idős kora óta műveli ezt. Nem régóta ismerem.
2016. márc. 24. 22:00
 7/53 anonim ***** válasza:
64%

Ez 2 különböző dolog.

12 évesen már nem életképtelen.

Nem enged be senkit, a telefon ott van, esetleg egy megbízató szomszédot meg lehet kérni, hogy tőle kérhessen segítséget.

De nyilván éjjel alszik és kész.


Az már más tészta, hogy MIÉRT van egyedül.

Mert ha mondjuk azért mert az anyuka szórakozni megy, akkor az már több mint gáz.

2016. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
77%

"Az asszonynak a gyerek mellett a helye."


Talán az ÉDESANYJÁNAK!!!!!!!!!!

De ugyanúgy az apukának is!

2016. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
85%
Engem is egyedül hagytak ennyi idősen, nem lett bajom, igaz mindig nagyon féltem. Ha nem tudod az indokot, nem értem miért kombinálsz és gyártasz előre elméleteket.
2016. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Gyémántlány ***** válasza:
79%

Nagyon gyerekfüggő.

Ha a lány nem ellenkezne, nem bánná, hogy egyedül kell lennie, és azért el tudja érni az anyukáját, ha valami baj van, akkor én speciel nem ítélem el a dolgot.

Biztos, hogy szólnék viszont egy szomszédnak, hogy nézzen le hozzá néha (csak meg lehet kérni erre valakit) vagy hadd menjen át hozzá a gyerek, ha kell valami, ajtó-redőny-stb-szabályokat erősen tisztáznám.

Ha viszont a lány fél, és mondja is, hogy nem akar egyedül lenni, akkor nem helyes, amit az anya tesz. Egy tizenkét évesnek azért még nem kell minden helyzetben helytállnia.

2016. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!