Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy nekem...

Hogy mondjam meg, hogy nekem teher, ha a féltestvérem velem alszik?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, ő 5 éves. Külön élek tőlük már egy éve és pár alkalommal nálam aludt... Azóta folyton hallgatom, hogy megint jönni akar, de én ezt nem szeretném.

Komolyan, jobban lefáraszt, mintha reggelig buliznék mondjuk. De mindig kérdezi, mikor jöhet és anyáék is...

Már nem tudok milyen kifogással jönni és jó lenne ezt megbeszélni velük. De sértődést sem akarok, vagy hogy azt gondolják, a párom nem akarja.


2016. márc. 5. 13:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
49%

Elég elképesztő, mennyire szeretettelen emberek vannak itt. Egészséges családban felnövő embernek vágynia kellene a testvére társaságára, nem még hisztizni miatta, főleg évi pár alkalom miatt.


Ennyi lelki sérült embert én még nem láttam.

2016. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
49%
FELTESTVER rol van szo eloszor is. masodszor pedig egy 19 eves lany foleg hogy nem is akar gyereket nem koteles pesztralni egy felig idegen gyereket. aki legyartotta az gondoskodjon rola. a csalad amiben felnottek eleve nem tul egeszseges legkoru lehet hiszen ez mar nem igazi testvere a lanynak es 14 evvel kesobb szuletett mint o. mozaikcsalad az meg sose teljesen egeszseges.
2016. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%

Persze, egy fiatal parnak nagyon vagynia kene arra, hogy egy 5 evessel legyenek egesz nap. :DD Raadasul a kerdezo, nem nagyon olvad el a gyerekektol. Na ennel nem is kell tobb... sokan el sem tudjak kepzelni, igy milyen a kolykok tarsasagaban lenni.

Van apja,anyja a testvernek. Talaljanak ki ok programot a gyereknek.

2016. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
46%
teljesen igazad van en is ezt mondtam elotted. de van aki ugy erzi mindenhez jo pofat kell vagni. en nem szeretem a gyerekeketugy valogatom meg a barataimat hogy gyerektelenek legyenek, es csak azert hogy jopofizzak nem fogok olyan emberekkel osszejonni akiknek van gyerekuk es ajuldozni hogy milyen edes. brrrrrr
2016. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%

Mi az, hogy FELTESTVERROL van szo????? Nem lehetsz ennyire huly*!!! Tehat ha mindket szulo ugyanaz, akkor jobban kell szeretni a tesot? Ezt nalatok igy szoktak meregetni??


Tenyleg nem neki szultek a gyereket, de aki egy napot sem tud raszanni egy honapban, az mennyire el van kenyeztetve mar. Ha mas nem, ne aludjon nalatok. A testveri kapcsolat fontos, majd ha mar felnott lesz a hugod, es valamiert szukseged lesz tamaszra, segitsegre, akkor remelem nem fordulsz hozza, hogy lefaraszd, esetleg a draga idejet pocsekold. Mindent meg lehet oldani normalisan, anelkul, hogy rontanank a kapcsolatot.


Az egyutt alvashoz annyit fuznek hozza, hogy hogy turhat majdnem ki egy 5 eves egy 19 evest az agybol? Nyilvan nem alszol ha mar ezt igy megfigyelted, hat fogod es arrabb teszed azt a gyereket.

2016. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
56%

"Egészséges családban felnövő embernek vágynia kellene a testvére társaságára"


Szerinted az egészséges, ha mindig egymás seggébe vágynak?


Egészséges ember elvan egyedül is.

2016. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
54%
#26: Mert valóban, csak két véglet létezik, vagy sz.rok a testvéremre vagy bebújok a seggébe. Legalább ne próbálnál meg érvelni, ha ennyire telik.
2016. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy közel 30 évesen majd milyen segítségre kellene számítanom az akkor kamasz testvéremtől...

Alapból sem szoktam segítséget kérni senkitől, szóval ez már most értelmetlen.

Hiába mondjátok, hogy nem egészséges, ahogy gondolkozok, de akkor sem fogom ettől jobban akarni, hogy itt legyen. Fáraszt, nekem ez így sok és kész.

2016. márc. 7. 15:30
 29/37 anonim ***** válasza:
34%
Az is elég végletes, hogy te most ülsz a gép előtt, és közben aktívan vágysz a testvéred társaságára.
2016. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Valóban, de ki mondta, hogy ez történik? Téged megtanítottak szöveget értelmezni? Vagy még folyamatban van? :D
2016. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!