Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felehet azt dolgozni, hogy...

Felehet azt dolgozni, hogy elköltözök otthonról és onnantól soha többé nem beszélek a családommal, és úgy teszek, mintha nem lennének?

Figyelt kérdés

azt akarják ,hogy elmenjek otthonról... 20 éves nő vagyok. van egy 22 éves bátyám és 19 éves öcsém... őket szeretik... engem utálnak, a szüleim, tesóim.. mindenki..

munkát kell keresnem és mihamarabb elmennem albérletbe, még mi előtt utcára kerülnék... Viszont én nagyon haragszom a szüleimre, ezért ha így kell megválnom tőlük, ezzel azt érik el ,hogy többé nem állok velük szóba... úgy teszek, mintha nem lennének!!!! és elintézem ,hogy semmit ne tudjanak a létezésemről!!!

Elvagyok keseredve... mert ilyenek velem... azt mondák semmire kellő vagyok, ingyenélő, mert kirúgtak 3 hete a melóhelyemről és azóta nincs másik, még nem vettek fel máshova... nem tudok még tovább tanulni, a családi gondok miatt... ki vagyok készülve miattuk... az egész családom utál... azt mondták kikészítem őket, elegük van, nem bírnak már elviselni engem... anyám azt mondta, nem vagyok a lánya. zárt osztályon a helyem... stb.... hát és ezzel semmi jót nem érnek el....



2016. febr. 17. 12:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántjátok?Ti nem lettetek volna depressziósak ha a szüleitek,testvéreitek így bántak volna veletek?ha nem kaptatok volna egy jó szót sem otthon?boldognak kéne lenni így a kérdezőnek?én megértelek.Ha tudsz,minél előbb kezdj új életet,költözz el.Ha akarnak,úgyis keresnek,de legalább nem kell hallgatnod minden nap,hogy beszólnak.
2016. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Sajnálom hogy bántanak a szüleid,szerintem nem érdemled meg,még nekem is rosszul esett ahogy egyessek irtak neked itt,ők nem szenvedtek igy,ők nem tudják milyen érzés,én is hasonló cipőben járok,jó lenne beszélgetni veled egy kicsit :)
2017. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!