Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felehet azt dolgozni, hogy...

Felehet azt dolgozni, hogy elköltözök otthonról és onnantól soha többé nem beszélek a családommal, és úgy teszek, mintha nem lennének?

Figyelt kérdés

azt akarják ,hogy elmenjek otthonról... 20 éves nő vagyok. van egy 22 éves bátyám és 19 éves öcsém... őket szeretik... engem utálnak, a szüleim, tesóim.. mindenki..

munkát kell keresnem és mihamarabb elmennem albérletbe, még mi előtt utcára kerülnék... Viszont én nagyon haragszom a szüleimre, ezért ha így kell megválnom tőlük, ezzel azt érik el ,hogy többé nem állok velük szóba... úgy teszek, mintha nem lennének!!!! és elintézem ,hogy semmit ne tudjanak a létezésemről!!!

Elvagyok keseredve... mert ilyenek velem... azt mondák semmire kellő vagyok, ingyenélő, mert kirúgtak 3 hete a melóhelyemről és azóta nincs másik, még nem vettek fel máshova... nem tudok még tovább tanulni, a családi gondok miatt... ki vagyok készülve miattuk... az egész családom utál... azt mondták kikészítem őket, elegük van, nem bírnak már elviselni engem... anyám azt mondta, nem vagyok a lánya. zárt osztályon a helyem... stb.... hát és ezzel semmi jót nem érnek el....



2016. febr. 17. 12:03
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Még egyszer! Aki rossz indulatú, az ne írjon!
2016. febr. 17. 13:54
 22/32 anonim ***** válasza:
9%
Nem voltam kettes, drágám, csak tudod a depresszió pont egy olyan betegség, ami nem múlik el, max tünetmentes lesz, de időnként újra és újra felbukkan, pláne ha az ember nehéz helyzetbe kerül. Amúgy miért teszel fel kérdést, ha csak olyan válasz érdekel, ahol sajnalnak?
2016. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%
Undorítóak és nevetségesek vagytok válaszolók.A depresszióból igenis ki lehet gyógyulni 100%-ban! Csak az nem gyógyul meg, aki nem akar.
2016. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%
Drága utolsó, nyilvánvalóan fogalmad sincs róla, mi az a depresszió. Az akaratot semmi köze. Az max levertség, rosszkedv, amiből akarattal ki lehet gyógyulni
2016. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld, hogy voltam depressziós, pont az ilyen szülők miatt, mint amilyen a kérdezőnek is van.
2016. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Persze 😁😁😁
2016. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
Lehet gyógyítani, enyhíteni és szinten tartani, de nehéz, nem mindegy, hogy milyen stádiumban csípik el és milyen segítséget kap az érintett, illetve ő mennyire van tudatában annak, hogy baj van.
2016. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
44%
Szörnyű mindez :/ Ha gondolod írj :) Talán munkában is segíthetek 21/f
2016. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%

Mindent fellehet.

Hozzáállás kérdése.

Ha szüleid nem tudnak szeretni egy embert olyanokért amik miatt csak még több szeretetet kéne nyújtaniuk neki segítség mellett, nem érdemlik meg, jó emberek szóba álljanak velük.

Keress munkát költözz el de ha nem így lesz, én helyedbe minden kommunikációt kerülnék ahogy tudnék.

Normális emberek nem csinálnak ilyeneket...

Ha szeretnél kis információt kapni világról ami segít hozzáállás fejlesztésében, írj nyugodtan.

2016. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
3%

Gyerekek... Kis buta, tudatlan csipszshzarok.... google-->depresszió...

Akarat>változás>nézőpont változás>depresszió redukálódása megszűnésig.

Ilyet szól a kis buta ovis, akarat és depressziónak nincs köze egymáshoz. XDXD ÁÁáh neeem....

Logic pleeeeaase...

2016. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!