Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felehet azt dolgozni, hogy...

Felehet azt dolgozni, hogy elköltözök otthonról és onnantól soha többé nem beszélek a családommal, és úgy teszek, mintha nem lennének?

Figyelt kérdés

azt akarják ,hogy elmenjek otthonról... 20 éves nő vagyok. van egy 22 éves bátyám és 19 éves öcsém... őket szeretik... engem utálnak, a szüleim, tesóim.. mindenki..

munkát kell keresnem és mihamarabb elmennem albérletbe, még mi előtt utcára kerülnék... Viszont én nagyon haragszom a szüleimre, ezért ha így kell megválnom tőlük, ezzel azt érik el ,hogy többé nem állok velük szóba... úgy teszek, mintha nem lennének!!!! és elintézem ,hogy semmit ne tudjanak a létezésemről!!!

Elvagyok keseredve... mert ilyenek velem... azt mondák semmire kellő vagyok, ingyenélő, mert kirúgtak 3 hete a melóhelyemről és azóta nincs másik, még nem vettek fel máshova... nem tudok még tovább tanulni, a családi gondok miatt... ki vagyok készülve miattuk... az egész családom utál... azt mondták kikészítem őket, elegük van, nem bírnak már elviselni engem... anyám azt mondta, nem vagyok a lánya. zárt osztályon a helyem... stb.... hát és ezzel semmi jót nem érnek el....



2016. febr. 17. 12:03
1 2 3 4
 1/32 Kései Sirató ***** válasza:
83%
Valami még hiányzik a történetből. Mit tettél, miért fordultak ellened?
2016. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Azért valami oka csak van annak, hogy tesóiddal jól megvannak és veled van gondjuk.
2016. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Annak van valami oka, hogy ezt mondták.
2016. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

sosem szeretttek engem.... depressziós voltam... voltam kórházban gyógyszer túladagolás miatt...stb... de már nincsenek ilyen gondjaim.. csak nagyon vissz húzódó vagyok,érzékeny...stb... szorongok otthon, nem nagyon beszélek senkivel... és ez zavarja őket... viszont, mikor próbáltam beszélni velük ,akkor utána kibeszéltek engem, vagy leszóltak ezért már semmit nem mondok el nekik.... szóval úgymond én vagyok

a 3 gyerek közül a leggázabb, problémásabb.

2016. febr. 17. 12:17
 5/32 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én inkább bebizonyítanám, hogy nem igaz, hogy problémás vagyok. Keresnék munkát és gyorsan elhelyezkednék. Ha úgy látod, hogy mindenképp a legjobb, ha költözöl, akkor is várd meg, hogy legyen munkád. Az albérlet pénzbe kerül. Hogy fel lehet-e ezt dolgozni? Talán igen, pszichológus segíthet. De akármikor meggondolhatod magad és nyithatsz majd feléjük, majd ezt meglátod később..
2016. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom, már nem tudnak mit kezdeni veled.

Azért az reális elvárás, hogy dolgozz és ne csak otthon lébecolj.

Nem hiszem, hogy utálnak, nyilván a betegséged miatt érzed így, sokan ilyen "üldözési mániásak" akiknek mentális problémáik vannak. Te, mint minden beteg, nagyon sötéten látsz mindent és minden rosszat másokra vetítesz ki, mindenért másokat hibáztatsz.

2016. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

nem.... nincs betegségem... az butaság , amit ők mondanak... tudom hogy utálnak... különben, miért mondanának ilyeneket??? tavaly érettségiztem... keresek munkát, tegnap is voltam állásinterjún... nem vettek fel ez van. ezért ki kell dobni???? mintha olyan könnyű lenne munkát találni itt... Nő vagyok,. nem tudok nehéz fizikai munkákat vállalni... mert igen, egy férfi könnyen talál munkát...

de ahová jelentkeztem oda sem vettek fel ,mert mindenki rajtam kívül már elmúlt kb 40 éves, van 20 év munkatapasztalatuk... nekik könnyű.. nekem nincs semmi... diákmunka és ennyi.. de egy kib.szott 20 éves vagyok és nem tudok elhelyezkedni.. ezért ki kell dobniuk???? ezért legyek hajléktalan??? Bátyám talált munkát , jó ... de nem fogok 50 kilókat emelgetni...stb... Mit csináljak??? legyek kú.va ezt akarják a szüleim???? vagy mi?????


Én k.rvára nem értek velük egyet!!!!! nagyon nem!!!!! ha nekem lesz gyerekem nem mondok ilyeneket neki!!!! nincs igazuk!!!!!! gyűlölöm őket!!!!!! mert a másik két tesóm jobb??? miért ??? miért jobbak???? azért mert fiúk??? az a baj ,hogy nőnek swzülettem??? hát bocs!!! ez van... most komolyan csak 18 évig vagyok a gyerekük??? anyám csak addig szült meg vagy mi????

jól esne egy kis együttérzés is :( :( :( :( :(

2016. febr. 17. 12:34
 8/32 anonim ***** válasza:
33%
Pedig úgy tűnik, hogy valami mentális problémád van.
2016. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%

Nem, csak nem teszi őket boldoggá, hogy egy életképtelen gyereket neveltek fel, sajnos ez az igazság.

De még nem késő. Szedd össze magadat, keress egy pszichológust és költözz el otthonról, próbálj a saját lábadra állni.

2016. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Andizsuzsi ***** válasza:
54%

Ha ez nem egy troll kérdés, akkor de, kérdező, beteg vagy.

Ott kezdődik a dolog, hogy ha segítséget kérsz (pl.itt), akkor nem trágárkodsz és ordibálsz azokkal, akik hajlandók elolvasni a kérdésedet és időt szánnak a válaszra. Ezen kívül elgondolkodsz azon, hogy lehet-e, hogy mindenki a környezetedben utálatos dög?

2016. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!